Wyszukiwanie po tagu: gwiazdy
Łącznie 20 znalezionych pozycji.
Pokaż # wyników na stronie:

Blizna po miłości

W wytatuowaniu imienia ukochanej osoby nie ma nic złego, pod warunkiem, że uczucie nie wygaśnie. Bo potem są same kłopoty...

Bawidamek i królowa białej rękawiczki

Przeciwieństwa się przyciągają – pytanie: dlaczego i na jak długo?

Urodziny raka

To będzie twój rok! W urodzinowym prezencie od Jowisza dostaniesz szczęście, szansę na lepsze zarobki i urok, dzięki któremu zdobędziesz, kogo zechcesz. Wykorzystaj to!!!

Kochankowie drugiej kategorii

Karol i Camilla nie są ani piękni, ani młodzi. Świat z nich drwi, obwinia o nieszczęśliwe życie ukochanej księżnej Diany. Ale to być może właśnie oni doświadczyli jednej z największych miłości XX wieku.

Życie i przeznaczenie nie zawsze kopiują seriale

Nie pierwszy raz miłość bohaterów filmu rodzi uczucie aktorów, którzy ich grają. Najsłynniejszą parą, która co rusz pobierała się i rozwodziła poza srebrnym ekranem, byli Elizabeth Taylor i Richard Burton. A jak będzie z Anną i Pawłem z serialu „Pierwsza miłość”?

Czego boją się sławni i bogaci

Co trzeci mieszkaniec naszego globu przyznaje się do jakiejś fobii. Strach co prawda dodaje adrenaliny, ale potrafi też sparaliżować. Lęk nie wybiera. Bierze w swoje władanie zarówno przeciętnych ludzi, jak i wielkie gwiazdy.

Nie zapominajmy o solenizantach!

Adamowie i Ewy narzekają, że jedyny termin ich imienin przypada akurat w Wigilię! Cóż, to niezwykłe imiona, dlatego świętujemy je w wyjątkowy dzień w roku. Podobnie wyróżniony może się też czuć Sylwester.

Strzaskane serce Kasi

 Co za czasy?! Po fali rozstań w świecie celebrytów teraz dowiedzieliśmy się czegoś jeszcze bardziej zaskakującego o damskim bokserze przy boku Katarzyny Figury...  

Gwiezdne namiętności

Chcesz przeżyć seksowną noc? Czekaj, aż Wenus ustawi się w trygonie do Urana! Pragniesz założyć mu obrączkę? Pomoże ci półsekstyl Saturna i Merkurego!  

Rozdzielił ich Uran i Pluton?

Uchodzili za szczęśliwe pary, nikt nie spodziewał się ich rozstania. A potem nagle rach-ciach, ciach i rozwód. Dlaczego? Niewykluczone, że to potężne planety mieszają w gwiazdorskich małżeństwach.

Panna na wydaniu

Miłości szuka długo i nie zadowala się pierwszym lepszym. O nie! w jej życiu wszystko musi być tip top. Jest pracowita i pedantyczna ponda miarę. Ale bywa też zrzędliwa jak... stara panna!

Doktor Zosia do wzięcia

Małgorzata Foremniak rozwiodła się ze swoim mężem, reżyserem Waldemarem Dzikim, i została singielką. Ciekawe na jak długo?

Czy to już ostatnia dziewczyna papieża?

Mówiło się o ślubie Piotra Adamczyka, ekranowego papieża, z Anną Czartoryską, ale to już przeszłość. Aktor pokazuje się na salonach z nową partnerką.

Czy znajdzie miłość?

Agata Młynarska jest sama i wygląda kwitnąco! Twierdzi, że to dzięki... celibatowi!

Nie każdy głaszcze Lwa

Jest piękna i utalentowana. Teraz ma szansę na karierę w wielkim stylu. Właśnie na ekrany wszedł film „Bitwa warszawska 1920” z Nataszą Urbańską w roli głównej.

Po rozwodzie z czterema facetami spada na cztery łapy

Śmiech ma tak głośny, charakterystyczny i zaraźliwy, że obcy ludzie pytają, czy mogą go nagrać jako dzwonek w telefonie. Właśnie pożegnała się z kabaretem, bo postawiła na karierę solo. Niektórzy pytają: czy da radę? A widzieliście kiedyś ognistego Barana, któremu by się nie udało?!  

Anna Seniuk anioł z żądłem Skorpiona

Anna Seniuk to taka miła i ciepła kobieta – mówią o niej wszyscy. I mają rację! Ale niech pamiętają, że to także Skorpionica, która ma żądło. I nie zawaha się go użyć!

Wegetarianizm jest sexy

Nie je mięsa, segreguje śmieci i... często chodzi nago. Monika Mrozowska, zodiakalny Byk, żyje zgodnie z naturą.

Cezarego Żaka sukces na wagę

Planetą grubasów jest Jowisz, więc osoby z nadmiarem ciała są zwykle... jowialne, wesołe i lubiane, tak jak Cezary Żak.

Dyktatorka o gołębim sercu

Nazywają ją kobietą-pistoletem, a sama mówi: – Jestem babą nie do zdarcia. To nie przypadek, że Bożena Dykiel najczęściej gra zwykłe, ale silne kobiety. Bo ona taka jest. Typowa Panna!
« Poprzednia strona
Strona z 4

Archiwum - Gwiazdy mówią

Przeglądaj archiwum z: