Wyszukiwanie po tagu: choroby
Łącznie 20 znalezionych pozycji.
Pokaż # wyników na stronie:

Ho’oponopono: sposób na złą karmę

Stres, choroby, niepowodzenia życiowe – z tym wszystkim poradzi sobie hawajski detoks duszy.

Temprana: ucisk, który leczy

Kiedy terapeuci konwencjonalni rozkładają bezradnie ręce, refleksolog Robert Przybyś z Warszawy bierze niepełnosprawnych w swoje i dosłownie stawia ich na nogi.

Myśli lepsze od witamin

Chcesz być przez całe życie zdrów jak ryba? Zacznij stosować autosugestię dr Roya Martona z Holandii.

Jesienny trening przeciw bakcylom

Czy wiesz, że silne płuca i jelita są jak tarcza przed grypą? Dbaj o nie, a twoja odporność będzie nie do zdarcia.

Święte choroby

Stygmaty, padaczka Dostojewskiego. Ludzie dotknięci tymi przypadłościami uważani byli za wyjątkowych, wręcz świętych. Jednak źródłem tych chorób był ich własny mózg.

Jak ustrzec się bakterii coli?

W Niemczech z powodu zakażenia organizmu zmutowaną, wyjątkowo zajadłą bakterią Escherichia coli zachorowało już ponad 2 tys. ludzi, co najmniej 22 osoby zmarły. Czy musimy się bać?

Aby jesień była miodzio

Nie chcesz chorować? Zastosuj najsłodszą kurację pod słońcem. Jedz miód!  

Otwórzcie serca i dłonie

Gdy dopada nas choroba, leczymy jedynie ciało. A przecież człowiek składa się nie tylko z ciała. Dlaczego uzdrowienie na drodze duchowej miałoby być niemożliwe?  

Wymasowany Ból

Wystarczy przez kilka minut masować odpowiedni punkt na stopie lub dłoni, by pozbyć się chronicznego bólu głowy, brzucha, nerek.

Masaż duszy

Karolina od kilku lat poruszała się na wózku inwalidzkim. Przykuła ją do niego postępująca choroba. A tym samym ona przykuła do siebie męża.  

Zamodlenie na śmierć

Kiedyś w drzwiach mieszkania mojej cioci stanęła żebraczka. Poprosiła o datek, a gdy jej go odmówiono, zaczęła grozić, że wyleje na progu wodę pozostałą po obmyciu zwłok. Kiedy pokazała buteleczkę z jakąś cieczą, ciocia oddała jej wszystkie swoje pieniądze.

Kahunów sposób na choroby

Kahuni wierzą, że choroba ma swój sens i traktują jej pojawienie się jak dar, bo jest ona drogowskazem do pracy nad sobą i sposobem poprawienia wzajemnych stosunków.  

Uniknąłem dwóch poważnych operacji

Pana Józefa Nowaka spotkałam w jednej z warszawskich klinik. Czekaliśmy na konsultację u tego samego lekarza ortopedy. Z tą różnicą, że ja przyszłam wyznaczyć termin operacji, a pan Józef - odwołać swoją.  

Kamienie dla ducha i ciała

Łatwo sprawdzić, czy kamień, który weźmiemy do ręki, jest dla nas dobry. Jeśli szybko się ogrzeje, oznacza to, że wybraliśmy odpowiedni, jeśli pozostanie zimny, trzeba szukać dalej. Chorzy na raka nie powinni pracować z kamieniami, gdyż pobudzają one do wzrostu wszystkie komórki, zdrowe i chore. Jedynie unakit jest im zalecany, bo przesyła nadzieję.  

Wsłuchaj się w głos swojego ciała

Ciało i umysł stanowią jedność. Jeśli źle funkcjonuje ciało, to znak, że coś niepokojącego dzieje się z emocjami. Konflikty, dylematy i negatywne uczucia ujawniają się w postaci zaburzeń somatycznych. Jeśli więc zależy Ci, by zachować wewnętrzną harmonię i zdrowie przez wiele lat, zatrzymaj się przy dokuczających Ci dolegliwościach i poznaj ich ukryte znaczenie.  

Ludzie o kryształowych duszach

Od najdawniejszych czasów wierzono, że na matki, które rodzą nienormalne dzieci, ktoś rzucił urok. Urodzonych z wadami wystrzegano się w obawie, że mogą ściągnąć nieszczęście. W naszych czasach nie ma już, co prawda, tak kuriozalnych przekonań, lecz uprzedzenia w stosunku do osób opóźnionych w rozwoju, niestety, pozostały.  

Aura jak szwajcarski ser

Otaczająca człowieka aura, jeśli jest pełna, zdrowa i silna, stanowi zaporę przed wrogimi energiami, klątwami i nieprzyjaznymi myślami innych. Aura dziurawa to zaproszenie dla wszystkich złych sił, by się pożywiły energią jej właściciela. Tak zaczyna się wiele chorób.

Doktor Pantellini kontra mafia naukowa

Czy wynalezienie skutecznego i taniego leku na raka nie leży w interesie firm farmaceutycznych?  

Szczepionka - bomba z opóźnionym zapłonem

Powszechnie uznaje się szczepionki za dobrodziejstwo nauki, które uchroniło miliony ludzi przed potwornymi chorobami. Jedynie specjaliści wiedzą, że ten cud medycyny to miecz Damoklesa wiszący nad nami przez nawet kilkadziesiąt lat.  

Igiełki radości

- Lekarz przepisywał mi ogromną ilość leków obniżających ciśnienie, kazał uważać na serce - wspomina Janina Szulc z Poznania. - Łykałam tabletki, stosowałam dietę, dużo odpoczywałam, ale cały czas miałam kłopoty z krążeniem. W końcu przyjaciółka zachęciła mnie do meridianoterapii.  
« Poprzednia strona
Strona z 3

Archiwum - Gwiazdy mówią

Przeglądaj archiwum z: