Wyszukiwanie po tagu: barwy
Łącznie 20 znalezionych pozycji.
Pokaż # wyników na stronie:

Wróżby z pisanek

Jajka wielkanocne nie są tylko do ozdoby! Można, a nawet powinno się je zjeść. Ale przedtem warto z nich powróżyć!

Barwy Bożego Narodzenia

Każdy kolor ma w sobie inną moc, jedne przywołują anioły, inne dodają sił czy przyciągają bogactwo. Możesz nimi zaczarować święta i swoją przyszłość!

I ty możesz widzieć aurę

Znajdź zaciszne miejsce, odrzuć wszystkie myśli i otwórz trzecie oko.

Kolorowa harmonia

Róż ożywia ducha, żółć podnosi samoocenę, a zieleń zwiększa zdolność do namiętnej miłości. Ucz się czerpać moc z przyjaznych ci barw.

Tęczowa energia twojego życia

Wszystko, co żyje, ma swoją aurę. Sprawdź, w jakim kolorze jest twoja i co to oznacza.

Sprawdź kolor twojego dnia

Już od rana możesz wiedzieć, jaki masz przed sobą dzień. Wystarczy, że znajdziesz kolor swojej duszy. To, co się wydarzy, zależy bowiem od nastroju i wewnętrznego nastawienia.

Charakter zaklęty w kolorze

Tybetańscy mnisi twierdzą, że kolory mają ukrytą energię. Wybierz swój ulubiony, a wiele ci on powie o sekretach twojej duszy i o tym, jak możesz zmienić swoje życie.

Komas KI - Drogowskaz twojego życia

Życie jest sztuką - abyśmy byli z niego zadowoleni, musimy wiedzieć, jakie podejmować decyzje, z kim i jak rozmawiać, kiedy i gdzie wybudować dla siebie dom, jakie kolory przynoszą nam szczęście. Do tego służy starożytny kompas osobisty KI.  

Tęczowy świat

W świecie kolorów poruszamy się intuicyjnie, używając kolorystycznego klucza, który przez tysiąclecia wniknął w naszą podświadomość zbiorową.  

Znajdź kolor dla siebie

Czerwień nasyca energią Jeśli brakuje Ci energii, odwagi i asertywności, otaczaj się kolorem czerwonym. Podobnie rób, kiedy chcesz, aby Cię zauważano. Jeśli czujesz się atrakcyjna/y i przebojowa/a - czerwony, sportowy samochód jest właśnie dla Ciebie.

Moc czerwieni

Nikomu nie trzeba tłumaczyć, jak ważna jest dla człowieka krew. W niektórych religiach jest ona uważana za siedlisko duszy, dlatego ich wyznawcy odrzucają transfuzje. Nic więc dziwnego, że jej kolor - czerwień - w magii jest traktowany jako symbol życia i energii.  

Planety i kolory

Malarze, dekoratorzy wnętrz, projektanci mody i webmasterzy (tworzący strony internetowe) naprawdę zajmują się planetarną magią!  

Magia, demony, planety i cnoty

W starożytności odróżniano pięć rodzajów magii: czarną, białą, czerwoną i żółtą. O tej piątej bez koloru opowiem poniżej.  

Barwy Twojego życia

Odpowiednio dobranym kolorem możemy wyrównać niedobór energii lub złagodzić jej nadmiar, doprowadzając do wewnętrznej harmonii, polepszając przy tym samopoczucie.  

Wakacyjna lekcja czytania z wyglądu

Letnie wyjazdy sprzyjają zawieraniu znajomości. Czasem nawiązują się nawet przyjaźnie. Niekiedy jednak można trafić na osobę, która zachłannie rzuci się na Ciebie, by w ciągu dwutygodniowego turnusu streścić Ci życiorys swój i całej swojej rodziny. Wakacyjny koszmar! Oto krótka ściągawka, która powie Ci, jak uniknąć towarzyskich niewypałów, a także pomoże Ci ocenić, czy masz szansę na wakacyjny romans (a może i na coś więcej?).  

Jak czarować kolorem

Świat, w którym żyjemy, jest pełen barw, ponieważ my sami możemy dostrzegać i rozróżniać tysiące ich odcieni.  

Oko szczęścia

Wzrok ma niezwykłe właściwości. Potrafi onieśmielać, paraliżować, a nawet rzucać uroki. A wszystko dlatego, że - świadomie lub nie - wysyłamy najsilniejsze wiązki naszych myśli w kierunku obiektów, na które patrzymy...  

Miejsce mocy można mieć w domu

W każdym domu znajduje się miejsce, w którym promieniuje szczególnie korzystna energia. Może jest ono tam, gdzie najchętniej siadamy? A może w pobliżu wanny, i dlatego tak bardzo lubimy się w niej wylegiwać? Warto ustalić, gdzie ono jest, i jak najczęściej regenerować tam swój organizm.  

Kolorowe Liczby

Chromoterapeuci, zajmujący się terapią kolorami, od wielu lat badają wpływ poszczególnych barw na nasze zdrowie i kondycję psychiczną. Badania potwierdziły, że odpowiednie ich zestawienie może np. wspomóc chory narząd lub wyciszyć wewnętrzny niepokój.  

Barwy sukcesu

Znajomość psychologii koloru pomaga ludziom nie tylko w życiu osobistym, ale także w biznesie. Dzięki tej wiedzy możemy dobrać odpowiedni kształt, kolor i proporcje wizytówek, ulotek, znaków graficznych i prezentacji multimedialnych. Pewne kolory mogą bowiem potencjalnych klientów zniechęcać, a inne spowodują, że poczują zaufanie do firmy, jej usług lub wyrobów.  
« Poprzednia strona
Strona z 2

Archiwum - Gwiazdy mówią

Przeglądaj archiwum z: