Wyszukiwanie po tagu: kolory
Łącznie 20 znalezionych pozycji.
Pokaż # wyników na stronie:

Magiczna święconka

Może zapewnić tobie i bliskim szczęście na cały rok!!

Pięć barw kobiecej duszy

Masz swój ulubiony kolor lakieru, do którego zawsze wracasz po modowych szaleństwach, czując, że wreszcie jesteś sobą? To on właśnie określa twój charakter.

Barwy Bożego Narodzenia

Każdy kolor ma w sobie inną moc, jedne przywołują anioły, inne dodają sił czy przyciągają bogactwo. Możesz nimi zaczarować święta i swoją przyszłość!

Pięć obłoczków do szczęścia

Szczęście to nie los wygrany na loterii. To stan umysłu. Harmonia duszy i ciała. Ta chińska medytacja pomoże ci ją osiągnąć.

Odblokuj się!!!

Ciągle chorujesz, z byle powodu puszczają ci nerwy i w ogóle masz wrażenie, że życie nie ma sensu? Bardzo możliwe, że masz zablokowane czakry.

I ty możesz widzieć aurę

Znajdź zaciszne miejsce, odrzuć wszystkie myśli i otwórz trzecie oko.

Barwny drogowskaz zdrowia

Zanim choroba rozwinie się w ciele, jej początki widać w aurze. Wtedy łatwiej jest jej zapobiec – mówi Regina A. Sidorkiewicz, bioterapeutka.

Kolory na złe humory

Czerwony ożywia, pomarańczowy wzmacnia, żółty rozwesela. Szczególnie jesienią – gdy pogoda nie rozpieszcza.

Kolorowa harmonia

Róż ożywia ducha, żółć podnosi samoocenę, a zieleń zwiększa zdolność do namiętnej miłości. Ucz się czerpać moc z przyjaznych ci barw.

Sprawdź kolor twojego dnia

Już od rana możesz wiedzieć, jaki masz przed sobą dzień. Wystarczy, że znajdziesz kolor swojej duszy. To, co się wydarzy, zależy bowiem od nastroju i wewnętrznego nastawienia.

Tęcza dobra na zdrowie

Edward Muizenyk z Poznania nie obiecuje każdemu, że mu pomoże. Ale kiedy tylko czuje, że jest to możliwe, sięga do mocy tęczowych kręgów. Ich energia czyni cuda!

Charakter zaklęty w kolorze

Tybetańscy mnisi twierdzą, że kolory mają ukrytą energię. Wybierz swój ulubiony, a wiele ci on powie o sekretach twojej duszy i o tym, jak możesz zmienić swoje życie.

Narysuj mandalę i odkryj spokój

Nie musisz umieć malować! Po prostu chwyć za kredki i zacznij tworzyć kreatywne mandale. Rozwiniesz intuicję, wyciszysz rozbiegane myśli, poprawisz swoje relacje z otoczeniem, odzyskasz radość życia.

Afirmacja szacunku

Masz dość robienia za skromne popychadło? Spraw, by ludzie wreszcie cię dostrzegli.  

Komas KI - Drogowskaz twojego życia

Życie jest sztuką - abyśmy byli z niego zadowoleni, musimy wiedzieć, jakie podejmować decyzje, z kim i jak rozmawiać, kiedy i gdzie wybudować dla siebie dom, jakie kolory przynoszą nam szczęście. Do tego służy starożytny kompas osobisty KI.  

Tęczowy świat

W świecie kolorów poruszamy się intuicyjnie, używając kolorystycznego klucza, który przez tysiąclecia wniknął w naszą podświadomość zbiorową.  

Znajdź kolor dla siebie

Czerwień nasyca energią Jeśli brakuje Ci energii, odwagi i asertywności, otaczaj się kolorem czerwonym. Podobnie rób, kiedy chcesz, aby Cię zauważano. Jeśli czujesz się atrakcyjna/y i przebojowa/a - czerwony, sportowy samochód jest właśnie dla Ciebie.

Moc czerwieni

Nikomu nie trzeba tłumaczyć, jak ważna jest dla człowieka krew. W niektórych religiach jest ona uważana za siedlisko duszy, dlatego ich wyznawcy odrzucają transfuzje. Nic więc dziwnego, że jej kolor - czerwień - w magii jest traktowany jako symbol życia i energii.  

Planety i kolory

Malarze, dekoratorzy wnętrz, projektanci mody i webmasterzy (tworzący strony internetowe) naprawdę zajmują się planetarną magią!  

Barwy Twojego życia

Odpowiednio dobranym kolorem możemy wyrównać niedobór energii lub złagodzić jej nadmiar, doprowadzając do wewnętrznej harmonii, polepszając przy tym samopoczucie.  
« Poprzednia strona
Strona z 2

Archiwum - Gwiazdy mówią

Przeglądaj archiwum z: