Wyszukiwanie po tagu: Piotr Piotrowski
Łącznie 7 znalezionych pozycji.
Pokaż # wyników na stronie:

Ryba z żelaza

W swojej autobiografii mówi o mężu jak o obcej osobie. Od dawna żyją razem, ale w innych światach. Czy „Marzenia i tajemnice” Danuty Wałęsy te dwa światy znowu połączą, czy też prezydencka para rozstanie się na dobre?

Jak astrologia Boga w Jezusie rozpoznała

Właśnie po raz pierwszy od lat obchodziliśmy nowe oficjalne państwowe święto – Trzech Króli. I wszystko byłoby pięknie, gdyby nie zła nazwa. Ten dzień powinien być nazywany świętem Trzech Astrologów.

Horoskop dla Polski na 2011

Co nas czeka? Czasem słońce, czasem deszcz. Będą pozytywy, ale i problemy. Na szczęście z dużej chmury czasem spada tylko mały kapuśniaczek…  

Czy rośnie nam polski Obama

John Godson, ciemnoskóry kaznodzieja z Nigerii, to najnowszy poseł polskiego parlamentu. Czy sprawi, że staniemy się społeczeństwem tolerancyjnym?

Bomba w sieci

Niedawny przeciek tajnych dokumentów to zaledwie początek wielkich wojen, które wkrótce rozegrają się w internecie. Najgroźniej będzie w marcu 2011 roku.

Czas na podróżowanie

Czarna seria katastrof lotniczych rozpoczęła się całkiem niewinnym wypadkiem samolotu, który dzień przed wejściem Merkurego w „ruch wsteczny” rozbił się tuż przy berlińskim Reichstagu. Zginęła jedna osoba.  

Wybory prezydenckie 2005

Czy wybierzemy prezydenta urodzonego pod szczęśliwą gwiazdą?  

Archiwum - Gwiazdy mówią

Przeglądaj archiwum z: