Wyszukiwanie po tagu: przepowiednie
Łącznie 20 znalezionych pozycji.
Pokaż # wyników na stronie:

Nadchodzi zagłada?

Podobno we wrześniu w Ziemię uderzy wielka asteroida. Że rządy o tym milczą? A kto by im wierzył? Ważne, że znów możemy się czegoś bać...   

2014: rok surowego Saturna

Pod jego panowaniem nie licz na farta. Ale gdy bez strachu weźmiesz los w swoje ręce, nagrodzi cię sowicie!

Nietypowe wróżby na Andrzejki

Wiemy, że 29 listopada trzeba lać wosk, śnić, iść na rozstajne drogi. Ale wyobraźnia ludzka nie ma granic i na przestrzeni tysiącleci stworzyła wiele rodzajów wróżb. Niektóre mogą się nam wydać nieco zaskakujące...  

Niezwykłe wróżby andrzejkowe

29.11, w wigilię św. Andrzeja, możesz nie tylko wywróżyć sobie przyszłego męża, ale także sprawdzić, co przyniesie ci przyszłość.

Jasno pisanie

Wiadomość o próbie zamachu na Sejm wstrząsnęła całą Polską. Tymczasem już siedem lat temu pisarz Grzegorz Mathea wydał książkę, w której szczegółowo opisał podobne wydarzenia. Nie on pierwszy mimowolnie przewidział przyszłość…

Kłopoty z końcem świata

Kiedy nadejdzie? Czy nas zaskoczy? Czy ukarani zostaną jedynie grzesznicy, czy też Śmierć będzie miała w nosie ludzkie dobre uczynki? A może znowu się dowiemy, że na naszej naiwności inni dorobili się fortuny?

Szaman z telefonem

Sny na zamówienie? Są już dostępne! Na razie co prawda nie można zarezerwować marzenia z Bradem Pittem w roli głównej, ale przyjemny sen o spacerze po lesie jak najbardziej.

Wanga, która znała przyszłość

Według tej kobiety III wojna światowa miała wybuchnąć 23 listopada 2010 roku. I gdy tego dnia Korea Północna zaatakowała wyspę należącą do Korei Południowej, świat wstrzymał oddech.  

Początek Końca?

Zaćmienie Słońca 11 sierpnia 1999 roku było wyjątkowe - zbiegło się z niezwykle rzadkim zjawiskiem astrologiczno-astronomicznym, a mianowicie z Wielkim Krzyżem. W katastroficzne przepowiednie niektórych astrologów, którzy w tym ustawieniu gwiazd widzą zapowiedź nadchodzących nieszczęść, można wierzyć lub nie, można też pominąć milczeniem przerażające wizje jasnowidzów. Trudno jednak nie brać pod uwagę wyników badań naukowych, a te są straszne...  

Wielka przepowiednia Indian Hopi

To jeden z najbardziej tajemniczych ludów Ziemi. I najbardziej mistycznych. O wizjach ich szamanów krążą legendy, tak jak o przechowywanych świętych Kamiennych Tablicach, na których spisano Wielką Przepowiednię dla świata.

Najważniejszy dzień w życiu człowieka

Dopóki wszyscy nie zrozumieją, jak ważne jest zapisanie dokładnej godziny narodzin, horoskopy nigdy nie będą wystarczająco prawdziwe  

Dr Jekyll i Mr Hyde

Jedni patrzą na horoskopy, jako na wykres własnego przeznaczenia, inni - jako na usprawiedliwienie swoich wad  

Nocne wędrówki dusz

Większość ludzi nie ma żadnych zdolności paranormalnych - przynajmniej rozwiniętych na tyle, by stały się zauważalne. Nie potrafią np., wpatrując się w karty tarota czy szklaną kulę, odczytywać przyszłości. A jednak zdarza się - i wcale nie tak rzadko - że ujrzą tę przyszłość tak wyraźnie, jak by ją właśnie przeżywali. Dzieje się tak za sprawą snu.  

Szczęściarze to profesjonalni marzyciele

Tybetańczycy uważają, że wszystko, co sobie wyobrażamy, może stać się rzeczywistością. Dotyczy to także marzeń. Aby jednak marzenie nie pozostało mrzonką, trzeba nad nim popracować. Ewa Kulejewska, wróżka i jasnowidz, uczy, jak spełniać marzenia.

Śpiący prorok

Na jego przepowiednie powołują się badacze przyszłości  

Masowa śmierć, wspólny los

Wielkie katastrofy, zmieniające los setek i tysięcy ludzi, którzy w nich giną albo tracą swoich najbliższych, swoje majątki, są problemem i wyzwaniem dla astrologii.  

Czy wróżyć to grzech

Przepowiadanie przyszłości i odkrywanie tego, czego klient nie wie, dostarcza okazji do nadużyć...  

Rok 1999 czyli pomyłka Nostradamusa

Chciałbym doczekać czasów, kiedy astrologowie swoje twierdzenia będą sprawdzać równie dokładnie jak naukowcy  

Czas Wilka

W mitach teutońskich istnieje straszliwa opowieść o końcu świata. Powiada ona, że gdy nadejdzie "czas wilka", powstaną tytani, aby obalić panujący na świecie ład. Do walki poprowadzi ich Loki, bóg-oszust, który wyzwoli się z więzów, jakie nałożyli nań bogowie. Ale najstraszliwszym potworem, jaki zagrozi światu, będzie wilk Fenrir - syn demonicznego Lokiego i olbrzymki Angerbody.  

Wróżenie śmierci

Ludzie najbardziej boją się końca życia. Na szczęście nie znają dokładnej daty tego strasznego wydarzenia. Ale są tacy magicy, którzy twierdzą, że potrafią ją dokładnie określić...   
« Poprzednia strona
Strona z 4

Archiwum - Gwiazdy mówią

Przeglądaj archiwum z: