Wyszukiwanie po tagu: kościół
Łącznie 20 znalezionych pozycji.
Pokaż # wyników na stronie:

Katedra wybaczenia

20 lat temu odszedłem od rodziny. Zostawiłem syna, który nie chciał mnie więcej widzieć. W zeszłym roku dowiedziałem się, że potrzebuje pomocy. Niestety, odrzucał ofertę wsparcia.

Moda na egzorcyzmy

Wpadasz bez powodu w złość, nosi cię, nie potrafisz utrzymać pracy, związku... To nie twoja wina – mówią niektórzy. Pewnie jesteś opętany.

Chrystus umiłował kobiety

Chciał, by świat uznał kobietę za istotę wartą miłości i szacunku. Niestety, jego wola była słabsza od zazdrości tych, którym wyniesienie  kobiety do rangi człowieka było solą w oku.

Honor czarownicy

W czasie polowań na czarownice życie straciło około dwóch milionów niewinnych kobiet. Dopiero w ostatnich czasach przywraca się im dobre imię.

Cuda w Chotowej

Przyjechałam tu, by wyleczyć nerwy przy uzdrawiającym źródełku. Ale ta wizyta zmieniła całe moje życie.

Kościół dobrych decyzji

Stoisz przed trudnym życiowym wyborem i masz mętlik w głowie? Wybierz się do klasztoru Cystersów w Koprzywnicy!! 

Najcenniejsza relikwia świata

Kto ukradł nam drzazgę z krzyża Jezusa?

Powrót szatana?

Niektórzy twierdzą, że Watykan jest na celowniku agentów Złego. I że decyzja Benedykta XVI o abdykacji była wynikiem spisku demonów. Czy mroczne siły poradzą sobie z nowo wybranym papieżem Franciszkiem?

Myrna Nazzour

Z jej dłoni płynie pachnąca oliwa, a Kościół nie kwestionuje obecności stygmatów na ciele kobiety. Medycyna nie rozumie, dlaczego dotyk Myrny uzdrawia, zaś rzesze wiernych mówią o cudach.

Świątynia Sądu Ostatecznego

W tym podziemnym labiryncie panuje atmosfera strachu. Tylko najodważniejsi dotrą do Komnaty Snów, gdzie mogą spotkać się z bogami.  

Cud w Kuala Lumpur

Tłum przed bramami szpitala, zakorkowane drogi dojazdowe. Przejęci ludzie palą świece, przesuwają paciorki różańca, śpiewają religijne pieśni. Ale to nie skutki jakiegoś strasznego wypadku. To… cud!  

I Jezus rzekł: to moja żona

Maria Magdalena była żoną Jezusa! Ta bulwersująca hipoteza – nagłośniona dzięki książce Dana Browna „Kod Leonarda da Vinci” – zyskuje kolejne potwierdzenie. Oto na światło dzienne wypłynęła Ewangelia żony Jezusa.

Przepis na świętość

Gdyby Karol Wojtyła był hinduskim przywódcą duchowym, a nie głową Kościoła katolickiego, nie musiałby umierać, żeby zostać świętym. Byłby nim za życia.  

Papież i cały ten seks

Kościół zawsze lubił wiernym zaglądać pod kołdrę i ostro tępił seks z gumką. Dziś Benedykt XVI przyzwala na używanie prezerwatyw. Czy to nowy kurs papiestwa?  

Czy kościół zastąpi sejm

Kościół zagroził posłom ekskomuniką. To mocny nacisk na polityków opowiadających się za nową ustawą o in vitro, o sztucznym zapłodnieniu. Za jej wynalezienie przyznano w tym roku Nagrodę Nobla.

Przyszła raz do mnie Matka Boska...

Od czasu objawienia w Fatimie, w roku 1913, hierarchia kościelna nie uznała oficjalnie żadnego cudu. Władza radziecka nie uznawała nie tylko cudów, ale także hierarchii kościelnej. Ale przecież nie chodzi ani o dekrety, ani o rozkazy. Nikt nie może zakazać Matce Boskiej pojawiać się tam, gdzie Ona uzna to za słuszne.  

Mroczna przyszłość Watykanu

„Konie Kozaków będą piły ze źródeł św. Piotra” – takie złowrogie widzenie miał św. Jan Bosco. „Gdzie Rzym, a gdzie Krym!” – mógłbym dziś odpowiedzieć świętemu, z pełnym przekonaniem, bo przepowiednia przecież się nie spełniła i zapewne nie spełni, skoro prawdziwych wojujących Kozaków już nie ma.  

Magiczne góry

Podbeskidzie pełne jest starych świątyń, wiekowych drzew i malowniczych gór, wśród których człowiekowi przybywa sił i chęci do życia. Nie bez powodu w takich miejscach niezwykłej energii kiedyś budowano kościoły i domy.  

Halucynacyjne Kościoły

Indiańscy czarownicy z wilgotnych lasów Amazonii powszechnie używają wywaru zwanego ayahuasca*. Ten dziwny napój zawiera dwumetylotryptaminę (DMT), związek chemiczny, który przestawia nasz mózg na odbiór informacji nie z tego świata. Skąd? Z równoległych rzeczywistości? Ze świata duchów i bóstw? Z zasobów zbiorowej pamięci gatunku Homo Sapiens? Nikt nie potrafi tego stwierdzić...  

Licheń - miejsce prawdziwych cudów

Tę wioskę upodobała sobie Matka Boża.Stąd obdarza łaskami tych wszystkich, którzy o to proszą.  
« Poprzednia strona
Strona z 2

Archiwum - Gwiazdy mówią

Przeglądaj archiwum z: