Wyszukiwanie po tagu: zwierzęta
Łącznie 20 znalezionych pozycji.
Pokaż # wyników na stronie:

Po co ludziom pszczoły

Podobno cywilizacja przetrwa tylko cztery lata po tym, jak zginie ostatni rój pszczół. Jakim cudem jesteśmy tak bardzo zależni od tych owadów?

Rozmowa na łączach miłości

Psy, które wiedzą, kiedy ich pan wraca do domu. Koty wyczuwające nastroje swojej pani. Czy zwierzęta mają dar telepatii?

Gdzie jest kot?

Czy astrolog, niczym detektyw, może odnaleźć zaginione zwierzątko? Tak, jeśli umie się posiłkować tzw. astrologią horarną. Efekty bywają niezwykłe!

Kocimiętka na problemy

Tak, chodzi nam o to zioło, po którym koty wariują i tarzają się po podłodze!

Zwierzęcy terapeuci

Pies, kot, a nawet chomik może być twoim najlepszym przyjacielem. Ale i lekarstwem na choroby duszy.

Praktyczna magia antykleszczowa

Te krwiopijcze stworzenia kochają ludzi i zwierzęta, traktują nas jako przekąski, w zamian racząc chorobami.

Pobaw się w… psa

Koniec z byciem osowiałym i smutnym. Aby odzyskać wewnętrzną radość, wystarczy przemienić się w Fafika. Proste i się sprawdza. :-)

Zwierzę, którym będziesz

Twoje zalety i wady mogą mieć wpływ na to, kim będziesz w następnym wcieleniu.

Terapia z ZOO

Denerwujesz się, ciągle myślisz o problemach. Jest na to rada – idź do zoo. Foki, surykatki i koty podarują ci siłę i wiedzę. Przy nich się wyluzujesz!

Emilian Kamiński Człowiek, który ma moc

Jak magnes przyciąga metalowe przedmioty – potrafi utrzymać tasak na plecach. Rozmawia ze zwierzętami i drzewami. Z ludźmi porozumiewa się telepatycznie. A niedawno odkrył w swoim teatrze Kamienica czakram.

Na chandrę zwierz

„Do serca przytul psa...” – słowa tej piosenki są doskonałą poradą życiową.  

Zaczarowana krowa

Najpiękniejsze krowy są na obrazach Marca Chagalla. Kolorowe zwierzęta fruwają szczęśliwe i wolne od trosk, jak zaczarowane. Ale w realu te poczciwiny potrafiły być przedmiotem wcale nie malarskich, lecz prawdziwych czarów. Zdarza się to również dziś.  

Zwierzaki pod ochroną czarów

Martwisz się, że twój pies lub kot się zgubi? Zaczipuj go i zabezpiecz w magiczny sposób.  

Energetyczny portret człowieka

Wokół ludzi i zwierząt, roślin, wody, minerałów, a nawet całej Ziemi istnieje kolorowa otoczka. To aura, energetyczne halo, a w przypadku istot żywych zapis emocji i stanu organizmu.  

Można żyć bez kotleta

Dość często osoby wchodzące na ścieżkę rozwoju duchowego rezygnują z mięsnych potraw. Ale czy wegetarianizm jest dobrym pomysłem w naszej strefie klimatycznej? Mówi o tym Preeti Agrawal, z pochodzenia Hinduska, pracująca w Polsce jako lekarz ginekolog.

Zwierzęcy zodiak

Szczęśliwy ten, kto zna horoskop swego pupila, bo może łatwiej odkryć tajemnice jego charakteru. Co jednak zrobić, jeśli nawet data urodzenia naszego towarzysza nie jest nam znana? Ten tekst pomoże ci wpaść na trop zwierzęcego znaku zodiaku.

Wieczne dzieci

Któż z nas nie wspomina dziecięcych lat? Zresztą, czy było to tak dawno? Umysł ludzki ma tę dziwną właściwość, że niewielu dorosłych czuje się "na swoje lata". Może to nie przypadek? Pewne przesłanki pozwalają domniemywać, że jako gatunek Homo sapiens jesteśmy wiecznymi dziećmi.  

Życie z psem - Bliźniakiem

Astrolog, patrząc swoim okiem na świat, wszędzie widzi przejawy oddziaływania planet i znaków zodiaku. Więc czemu by nie przyjrzeć się w ten sposób zwierzętom?  

Wierne nawet po śmierci

Pośród zdjęć, na których niespodziewanie pojawiły się duchy, jest spora liczba ukazujących zjawy kotów czy psów, które najwyraźniej nie chcą pożegnać się ze swymi właścicielami.  

Radiestezja dla każdego

Prawdopodobnie 90% ludzi ma zdolności radiestezyjne, tylko sobie tego nie uświadamia. A szkoda. Każdy z nas mógłby je wykorzystywać w codziennym życiu. Podobnie jak to robili nasi przodkowie w starożytnych Chinach, Egipcie, Rzymie i Grecji...  
« Poprzednia strona
Strona z 2

Archiwum - Gwiazdy mówią

Przeglądaj archiwum z: