Wyszukiwanie po tagu: lustra
Łącznie 6 znalezionych pozycji.
Pokaż # wyników na stronie:

Lustro pomnoży twój dobrobyt

Wypróbuj tę starą i sprawdzoną sztuczkę feng shui i powieś lustro w odpowiednim miejscu swojego mieszkania, a przyniesie ci to bogactwo i dobrobyt.  

Lustra magiczne

Sztuka wróżenia z luster nosi zapomnianą dziś nazwę katoptromancji i jest jedną z najstarszych dziedzin magii. Jej zwolennicy uważają, że zwierciadła mogą ukazać wydarzenia z innych czasów i miejsc. Ale są one także łącznikiem między różnymi światami i wymiarami.  

Zwierciadła szczęścia

Lustra mają niezwykłą moc. Od niepamiętnych czasów używa się ich do przyciągania dobrych energii, jak i do odpychania złych. Pomagają pozbyć się wrogów, a także własnych złych przywar i nałogów.  

Potęga luster

Lustra używane są do rytuałów magicznych od ponad 2000 lat. Pewnie równie długo są inspiracją dla artystów - czy może być coś bardziej niezwykłego niż nasze odbicie, które w dodatku jest "odwrotne"? Jakież mogą być niesamowite rozwinięcia tego pomysłu, jakie filozoficzne interpretacje...  

Czary udowodnione naukowo

Pan Stanisław z Ełku w swoim liście twierdzi, że magia jako taka nie istnieje, zaklęcia są dobre dla małych dzieci, a reszta to nabijanie ludzi w butelkę. I co ja na to.  

Lustra miłości

Jeśli płomień miłości w Twoim związku nieco przygasł, możesz znów go rozniecić, wieszając w sypialni lustro. Według feng shui człowiek, z którym dzielimy życie lub w którym jesteśmy zakochani, jest lustrzanym odbiciem naszego własnego ja.  

Archiwum - Gwiazdy mówią

Przeglądaj archiwum z: