Wyszukiwanie po tagu: Lech Kaczyński
Łącznie 7 znalezionych pozycji.
Pokaż # wyników na stronie:

Przeklęte fatum Marty Kaczyńskiej

Od tragicznej śmierci jej rodziców mija rok. Na pewno nie był to łatwy czas dla Marty. Niestety, wygląda na to, że złowrogie planety szykują dla niej równie trudne dni.

Spór o niewiarygodny horoskop Marii Kaczyńskiej

- Kompetencje wróżek są pod znakiem zapytania i jestem ciekawa, co napiszą na swoje usprawiedliwienie - oskarża Czytelniczka. - Jestem astrologiem i kobietą, a nie cyborgiem, którego obowiązkiem jest podawanie trafnych odpowiedzi na każde zadane pytanie - odpowiada Mii Krogulska.

Astrolodzy zapowiadali tragedię Lecha Kaczyńskiego

Numer 14 tygodnika „Gwiazdy mówią” z 6 kwietnia 2008 roku zamieścił horoskop braci Kaczyńskich. Astrolog Piotr Piotrowski analizował, czy układy planet pozwolą powrócić Jarosławowi do władzy. I stwierdził: W HOROSKOPACH BLIŹNIAKÓW ZAPISANA JEST WIELKA TRAGEDIA – CZY SIĘ ZDARZY??

Kosmogram katastrofy pod Smoleńskiem

10 kwietnia 2010, o godzinie 8:56 czasu polskiego (UT+2) lub 10:56 rosyjskiego (UT+4), na lotnisku pod Smoleńskiem w miejscu o współrzędnych 54.82/32.02 (dane za Wikipedią) miała miejsce katastrofa samolotu, w której zginął prezydent Polski Lech Kaczyński i wszyscy ludzie na pokładzie, razem 96 osób.

Tragedia narodowa

W sobotę 10 kwietnia 2010 roku w katastrofie samolotowej zginęli Prezydent Lech Kaczyński wraz z małżonką, towarzyszącymi politykami, naczelnymi dowódcami polskiej armii, duchownymi oraz działaczami stowarzyszeń kombatanckich, ochroną i całą załogą samolotu.

Telewizyjna prezydentura Kaczyńskiego

Okres rządów naszego nowego prezydenta z pewnością nie będzie bezbarwny – świadczy o tym wyjątkowa konfiguracja planet w horoskopie jego zaprzysiężenia 

Neptun niszczy Kaczyńskich

Jarosław Kaczyński, prezes PiS, przedstawiany był długo jako wielce inteligentny i utalentowany strateg, który potrafi ograć i wyprzedzić politycznych konkurentów o co najmniej kilka kroków. Pewnie sam rozpuszczał takie opinie o sobie, bo kiedy wreszcie dorwał się do władzy, przecieraliśmy oczy ze zdumienia.  

Archiwum - Gwiazdy mówią

Przeglądaj archiwum z: