Wyszukiwanie po tagu: kamienie
Łącznie 20 znalezionych pozycji.
Pokaż # wyników na stronie:

Przeklęte kamienie

Najsilniejszymi przeklętymi kamieniami są te, które przez wieki były uznane za święte, nietykalne, a potem zostały skradzione...

Bursztynowa odnowa

Czujesz się wyczerpany? Masz doła? Bolą cię stawy, słabnie serce albo dokucza tarczyca? Jantar doda ci sił. A jeszcze do tego przyciągnie farta!

Magiczne kamienie DŻI

Wyglądają, jakby wyszły z pracowni jubilera, ale właśnie takie wykopuje się z ziemi: cylindryczne koraliki ozdobione oczkami i falistymi liniami. Dżi – najbardziej tajemnicze z talizmanów Tybetu.

Kamienne miasto objawień

Jeśli chcesz doznać olśnienia, wizji i poczuć potężną moc ziemi, przyjedź do Skamieniałego Miasta. Może nawet zostaniesz uzdrowiony.

Runy: poradnia dobrego życia

To znaki, które mogą stać się naszym duchowym przewodnikiem, dodać sił i pokazać możliwości, jakie daje nam los – mówi Maria Piasecka.

Kamyki pierwszej potrzeby

Są śliczne, kolorowe, pięknie wyglądają w biżuterii. Ale tkwi w nich także niemal magiczna moc.

Kryształowe eliksiry zdrowia

Zanurz wybrany kamień w szklance wody, zostaw na noc, a rano uzyskasz napój, który może ci pomóc pokonać wiele chorób.

Magiczna biżuteria na jesienną chandrę

Świecidełka mają wielką moc! Możesz z nich czerpać siłę i ciepło podczas ponurych dni.

Magiczny sposób na karierę

Wrzesień to idealny czas na planowanie zawodowych sukcesów. Podwyżka? Awans? Wszystko jest możliwe. Wystarczy kilka magicznych sztuczek.  

Ściskając w ręku kamyk na drogę

Jeśli wyruszasz w podróż, wrzuć do walizki kolorowy kamyk. Pomoże ci na wiele dolegliwości.  

Bransoletka mocy

Bransoletkę mocy możesz nosić każdego dnia, nie tylko latem. Ale ta pora roku najbardziej sprzyja tworzeniu magicznych przedmiotów, gdyż zasila je potężna energia słoneczna.  

Jak zdejmować klątwę z kamieni

Po opublikowaniu artykułu o przeklętych diamentach otrzymaliśmy wiele pytań, czy z kamieni można zdjąć pecha. Oczywiście! Podajemy sposób.  

Klejnoty dla mamy

Najlepiej zrobisz, gdy na Dzień Matki oprócz kwiatów kupisz także kamień przynoszący szczęście i zdrowie.

Kamienne miasto

W południowo-wschodniej części województwa małopolskiego, na południe od Tarnowa, znajduje się tajemnicze miejsce, zwane Kamiennym Miastem. Wypełnione jest ono niezwykłymi energiami, które dają się badać radiestezyjnie, A nawet fotografować.  

Obudzone zło

Kto by przypuszczał, że dwa wykopane z ziemi kamienie sprowadzą złe moce na każdego, kto znajdzie się w ich pobliżu...  

Hiszpańskie "Twarze"

Sądziłem, że znam, przynajmniej ze słyszenia, większość tajemniczych zjawisk występujących na świecie i nieobjaśnionych przez naukę. A tymczasem, ku memu najwyższemu zaskoczeniu, podczas podróży do Hiszpanii okazało się, że jest inaczej...  

Tajemnice kamieni

Będąc na urlopie, warto sprawdzić w przewodniku, czy gdzieś w pobliżu nie znajduje się budowla megalityczna, kamienny krąg czy menhir - w takich miejscach mamy szansę zregenerować swoje siły.  

Źródło czarnej magii

Nie ludzie, lecz demony zgładziły cywilizację Majów  

Kamienie dla ducha i ciała

Łatwo sprawdzić, czy kamień, który weźmiemy do ręki, jest dla nas dobry. Jeśli szybko się ogrzeje, oznacza to, że wybraliśmy odpowiedni, jeśli pozostanie zimny, trzeba szukać dalej. Chorzy na raka nie powinni pracować z kamieniami, gdyż pobudzają one do wzrostu wszystkie komórki, zdrowe i chore. Jedynie unakit jest im zalecany, bo przesyła nadzieję.  

Awantura o kamienie z Glozel

W 1924 roku w wiosce Glozel położonej między Lyonem a Vichy krowa wpadła do dziury. Tak się rozpoczęła awantura, w którą zamieszani byli i zwykli rolnicy, i średniowieczni magowie, i Celtowie, i francuska policja, i kurator Luwru, i – jakże by inaczej – templariusze.
« Poprzednia strona
Strona z 2

Archiwum - Gwiazdy mówią

Przeglądaj archiwum z: