Wyszukiwanie po tagu: uczucia
Łącznie 14 znalezionych pozycji.
Pokaż # wyników na stronie:

Boska energia serca

Twoje marzenia szybciej się spełnią, gdy zaprogramujesz je w swoim sercu, a nie w umyśle...

Prawdziwa historia Kopciuszka

Ukrywali swój związek przez 33 lata. On był synem króla Szwecji, ona walijską modelką z gminu. Bajka z odcieniem goryczy...

Następna okazja za 105 lat!

Koniec wiosny zapowiada się w tym roku ekscytująco. Atmosfera będzie gorąca, wręcz romansowa. A to za sprawą planety Wenus, która szykuje nam nie lada uczuciowe atrakcje.

Złap uczucie na wędkę

Zabaw się w wędkarza, który zamiast ryb łowi: miłość, przyjaźń i radość…

Czar na miłość

Jeśli chcesz poznać odpowiedź na bardzo ważne miłosne pytanie, zapytaj o to wodę.  

Serce maszyny

Mówimy często o złośliwości przedmiotów martwych, sądząc, że kryje się za tym jedynie przypadek. Zazwyczaj tak jest, czasem jednak maszyny zachowują się, jakby niezupełnie były martwe i bezrozumne...  

Czy rośliny mają duszę?

Naukowcy odkryli, że rośliny mają wiele ludzkich cech!  

Seks i astrologia

Parę miesięcy temu na polskim rynku pojawiła się rewelacyjna książka Joanne Martine Woolfolk pt. "Wszystko, co powinniście wiedzieć o astrologii" (patrz recenzja Wojciecha Jóźwiaka w Gm nr 50/2002). Teraz dostaliśmy do rąk jej kontynuację, pt. "Seks i astrologia", która poprowadzi nas po erotycznych fascynacjach zodiaku.  

Znajdź sposób na relaks

Technik regeneracji ciała i umysłu jest bardzo dużo: oddychanie, relaksacja, medytacja, masaż, taniec, jogging, praca z głosem. Ale nie wymyślono jeszcze sposobu, który pomaga na wszystko. Czasami potrzebujemy ruchu i aktywności, aby „wyrzucić z siebie” emocje, a innym razem marzymy o nicnierobieniu. Jak wybrać technikę najwłaściwszą dla siebie?

Jak sobie radzić z gniewem

Wyobraź sobie następującą sytuację: śpieszysz się do pracy na ważne spotkanie. Samochód tymczasem utknął w korku. Prawie wcale nie posuwa się do przodu. Mija 5, 10, 15 minut. W końcu - udało się: skręcasz w ulicę, na której jest znacznie luźniej. I wtedy - łapiesz gumę. Okazuje się jeszcze, że z zapasowego koła zeszło powietrze... Straszne, prawda? I nie ma nawet na kogo zwalić winy.  

Letnia przygoda na całe życie

Wakacyjne uczucia tak samo szybko odchodzą, jak przychodzą, i to, co po nich zostaje, to zazwyczaj wspomnienia. Jeśli więc chcesz, by Twoja miłość nie podzieliła losu innych wakacyjnych przygód, odpraw trzy wypróbowane magiczne rytuały.  

Miłość ponad skandalami

Te związki szokowały wszystkich. Andrzej Łapicki jest o 60 lat starszy od żony, Kasia Cichopek poślubiła zwykłego tancerza, a Tomasz Lis związał się z najlepszą przyjaciółką żony. Ale dziś nikt już nie wątpi, że ci ludzie są sobie przeznaczeni…

Porozmawiaj od serca

Jeszcze niedawno Barbarze wydawało się, że gorące kłótnie z mężem są czymś normalnym. Jednak kiedy Ryszard wykrzyczał jej, że się wyprowadza, poczuła, że musi działać. I dzięki warsztatom "Porozumienie bez przemocy" oraz "Zen w miłości" nauczyła się, jak na zawsze zakończyć domowe niesnaski.

Tajemnice kociego serca

Kto raz spróbował, jak to jest mieć kota… w domu, ten nawet nie potrafi sobie wyobrazić, że można żyć bez tego dostojnego, niezależnego, tajemniczego i może trochę magicznego zwierzaka.

Archiwum - Gwiazdy mówią

Przeglądaj archiwum z: