Wyszukiwanie po tagu: magiczne miejsca
Łącznie 20 znalezionych pozycji.
Pokaż # wyników na stronie:

Proroctwa w basenie Kleopatry

W niezwykłych ruinach Hierapolis ujrzałam swoją przyszłość... 

Tu ludzie wstępowali do nieba

Kiedy po raz pierwszy przeczytałam o Parku Narodowym Göreme w Kapadocji, pomyślałam, że muszę tam pojechać. Czułam, że w tym miejscu znajdę ratunek.

Ofiara dla Amona-Ra

Starzy bogowie wciąż żyją. I potrafią odwdzięczyć się za pamięć.

Katedra wybaczenia

20 lat temu odszedłem od rodziny. Zostawiłem syna, który nie chciał mnie więcej widzieć. W zeszłym roku dowiedziałem się, że potrzebuje pomocy. Niestety, odrzucał ofertę wsparcia.

Kamienne miasto objawień

Jeśli chcesz doznać olśnienia, wizji i poczuć potężną moc ziemi, przyjedź do Skamieniałego Miasta. Może nawet zostaniesz uzdrowiony.

Uczucie zamknięte na kłódkę

Zwyczaj zawieszana kłódek miłości ma swoje korzenie we Włoszech. Tam wiesza się je także na latarniach i w bramach, nie tylko na mostach.

Most zakochanych

14 lutego, w walentynki, wybierzmy się w miejsce, gdzie magia wzmacnia miłość. Na malowniczy Ostrów Tumski.

Zjawy z wiśnickiego zamku

Gdzie najłatwiej spotkać duchy? Z pewnością w starych zamkach. W te wakacje zajrzymy do tych najsłynniejszych i tych mniej znanych, by poszukać opowieści o zjawach, które pokazują się do dziś...

Gwiezdne wrota

Inkowie uważają, że bogowie zeszli na ziemię właśnie w Hayu Marca. Kiedy zaś odchodzili, zatrzasnęli za sobą kamienną bramę niebios, by nikt nie ruszył ich śladem.

Pogański Kraków

Podobno stoi na jednym z siedmiu czakramów świata. Ma niezwykłą, niemal zaczarowaną atmosferę. I wciąż emanuje magiczną energią, którą czcili poganie...

Siła labiryntu

W Tleniu w Borach Tucholskich poeta i leśnik zbudował labirynt. Dla wszystkich, aby mogli doładować się pozytywną energią.

Poczuj moc piramidy

Masz blisko, bo wcale nie musisz wybierać się do Egiptu. Wystarczą swojskie Mazury.

Kraina magicznych zwojów

W Etiopii ciągle wierzy się w moc kapłanów, którzy za pomocą modlitw, zaklęć lub krzyża przepędzają złe duchy.

Zielona fala zmywa stres

W węgierskim kurorcie Hajdúszoboszló możesz wariować w wodzie jak małe dziecko. Dodatkowy plus tych szaleństw? Zdrowie na medal!

Jak znaleźć swoje miejsce mocy?

Podczas wakacji poszukaj miejsca, w którym poczujesz się wyjątkowo dobrze. W którym odpoczniesz, zostawisz kłopoty, a odzyskasz utraconą radość życia oraz energię!

Mysia wieża

Kruszwica nęci zabytkami, świeżym powietrzem i energią wprost z czakramu, która błyskawicznie likwiduje bóle głowy!!!

Święta góra nad morzem

Nad Bałtykiem wznosi się święta góra Rowokół. Czyja święta góra? Jedni mówią, że pogan, inni – że Słowińców, ludu, którego ostatni przedstawiciele żyją u jej stóp do dziś.

Wizyta w świętym mieście

Gdy dotarłam do Jerozolimy, zapadał zmierzch. Nad miastem błyszczała kopuła Złotego Meczetu skrywającego świętą skałę. To podobno na niej Abraham chciał złożyć w ofierze swego syna Izaaka.

W Rzymie odkryjesz prawdę o sobie

Jeśli uważasz, że Roma to tylko nagromadzenie antycznych ruin, średniowiecznych kościołów, renesansowych pałaców i barokowych fontann, to wizyta w Wiecznym Mieście może Cię bardzo zaskoczyć. Rzym ma bowiem wiele tajemniczych i magicznych miejsc, które pozwolą Ci spełnić życzenia i dowiedzieć się o sobie nieznanych prawd.  

Magiczne miejsca zodiaku

Im goręcej przygrzewa słońce, tym intensywniej zaczynasz marzyć o świecie, w którym szef nie miewa złych humorów, a budzik nie przerywa słodkiego snu. Zastanów się, gdzie najlepiej wypoczniesz. Czasem przecież uroczy zakątek okazuje się nudną dziurą, a towarzysz podróży - nieznośny. Po co masz pluć sobie w brodę, że wybrałeś takie, a nie inne miejsce i towarzystwo. Zanim spakujesz plecak, poznaj swoje prawdziwe potrzeby.

Archiwum - Gwiazdy mówią

Przeglądaj archiwum z: