Wyszukiwanie po tagu: pisanki
Łącznie 7 znalezionych pozycji.
Pokaż # wyników na stronie:

Wróżby z pisanek

Jajka wielkanocne nie są tylko do ozdoby! Można, a nawet powinno się je zjeść. Ale przedtem warto z nich powróżyć!

Magia Wielkich Dni

Wielkanoc jest świętem wyjątkowym, a czas przedświąteczny – okazją do magicznych porządków i rytuałów, które przyciągną do nas dobrobyt i pomyślność na cały rok.

Wielkanocna magia dobrobytu

Właśnie teraz, w czasie najważniejszych świąt chrześcijaństwa, siły kosmiczne wspierają rytuały przynoszące pomyślność, zdrowie i wszelki sukces – zawodowy i osobisty.

Wraca czar jajka

Po latach niełaski jajko wraca na należne mu miejsce w diecie. Specjaliści od żywienia mówią wprost: zdrowi ludzie mogą jeść do 10 jajek tygodniowo.

Magia świąt

Kwiaty z palmy wielkanocnej chronią zakochanych. Święconka przyciągnie do domu życzliwych gości – o ile będzie stać na stole przez całe święta. Zaś pisanki pomogą ziścić marzenia... Wielkanoc ma wielką moc!  

Pisanki szczęścia

Przygotowanie świątecznych pisanek może być świetną rodzinną zabawą. Ale co ważniejsze, w ten sposób przyciągniemy wszystko, co najlepsze.  

Szkoła czarownic - Magia wielkanocnej pisanki

Jajko w wierzeniach wielu starożytnych ludów stanowiło symbol życia, wiosny, zmartwychwstania oraz siły życiowej. Nic więc dziwnego, że związane z nim były rozmaite praktyki magiczne. Wierzono, że kraszanki mają moc odpędzania zła, przyciągania szczęścia i powodzenia.  

Archiwum - Gwiazdy mówią

Przeglądaj archiwum z: