Wyszukiwanie po tagu: małżeństwo
Łącznie 20 znalezionych pozycji.
Pokaż # wyników na stronie:

Jaka suknia, takie małżeństwo

Będziesz mieć ją na sobie tylko raz, ale to właśnie ten raz może zaważyć na całym twoim życiu. Dlatego wybierz ją z rozmysłem.

„Gwiazdy” uratowały moje małżeństwo

Kilka lat temu miałam problemy w małżeństwie. Kłóciłam się z mężem niemal nieustannie...

Prawdziwa historia Kopciuszka

Ukrywali swój związek przez 33 lata. On był synem króla Szwecji, ona walijską modelką z gminu. Bajka z odcieniem goryczy...

Wyrocznia na Wyspach Szczęśliwych

Tu możesz poznać swoją przyszłość lub wyprosić dobrego męża.

Energetyczne domino

Zamiast tylko narzekać na życie, rodzinę, partnera, warto postarać się coś zmienić. Dlaczego akurat ja? – spytasz. No cóż, ktoś musi zacząć… Dlaczego nie ty?

Co wróży data twojego ślubu?

Jeśli nosisz już obrączkę, z naszym poradnikiem możesz zebrać pełen pakiet informacji, jak żyć szczęśliwie. Dopiero planujesz ślub? Znając numerologiczne znaczenie daty, masz szansę wybrać najlepszą. Powodzenia!

Ratunek znajdziesz w sobie

Nagle czujesz, że życie rzuca ci kłody pod nogi tam, gdzie dotąd usuwało kamyki? Może po prostu przebrała się miarka i czas zapłacić za stare grzechy?

Rytuał nowego życia

Gdy nikt nie może znaleźć fizycznego źródła problemu, być może tkwi ono w naszej energii. A z tym doskonale radzi sobie magia...

Twoja mapa skarbów

10 kwietnia to jedyny dzień w roku, kiedy energie planet pomogą nam spełnić nasze najskrytsze marzenia. Nie zaprzepaśćmy tej szansy!

Andrzejki. Wywróż sobie wielką miłość

29 listopada stań o północy przed lustrem i wypowiedz słowa: Lustro, lustro, powiedz przecie, kto przeznaczony mi na świecie…

I Jezus rzekł: to moja żona

Maria Magdalena była żoną Jezusa! Ta bulwersująca hipoteza – nagłośniona dzięki książce Dana Browna „Kod Leonarda da Vinci” – zyskuje kolejne potwierdzenie. Oto na światło dzienne wypłynęła Ewangelia żony Jezusa.

I nawet planety im sprzyjają

W dniu sabatu Mabon Ola Kwaśniewska i Kuba Badach powiedzieli sobie „tak”. Ach, co to był za ślub! Goście z pierwszych stron gazet, cała śmietanka towarzyska, gapiów pół Warszawy i tłum fotoreporterów, którzy się tratowali, by pstryknąć ekstrafotę.

Strzaskane serce Kasi

 Co za czasy?! Po fali rozstań w świecie celebrytów teraz dowiedzieliśmy się czegoś jeszcze bardziej zaskakującego o damskim bokserze przy boku Katarzyny Figury...  

Gwiezdne namiętności

Chcesz przeżyć seksowną noc? Czekaj, aż Wenus ustawi się w trygonie do Urana! Pragniesz założyć mu obrączkę? Pomoże ci półsekstyl Saturna i Merkurego!  

Rozdzielił ich Uran i Pluton?

Uchodzili za szczęśliwe pary, nikt nie spodziewał się ich rozstania. A potem nagle rach-ciach, ciach i rozwód. Dlaczego? Niewykluczone, że to potężne planety mieszają w gwiazdorskich małżeństwach.

Zaklinanie szczęścia

Ciągle myślimy, że mogłoby być lepiej... Ale gdybanie jest bez sensu. Lepiej schwytać życie za rogi i cieszyć się tym, co mamy: bliskimi, pupilami, a nawet chudą sakiewką. Naprawdę, nie pomyliliśmy się!

Po czym poznać, że to jest miłość?

Wydawałoby się, że to takie oczywiste – jedno mówi drugiemu, że kocha, i wszystko jest jasne. Jednak nie ma recepty, jak miłość znaleźć i, co równie istotne, jak ją później utrzymać.

Spotkanie z demonem

Elwira powiedziała, że jest mężatką i właśnie skończyła urządzać mieszkanie. Przemknęło mi przez myśl, że miło będzie powróżyć komuś, kto nie miewa poważniejszych trosk i komu dobrze się układa.

Pozwól sobie na zmianę

Nie ma przesady w powiedzeniu, że prowizorka jest najtrwalszą budowlą świata. Tkwimy w starych układach i dziwimy się, że życie jakoś się dziwnie plecie. A wystarczy niewielka zmiana, aby z nową energią rozpocząć nowy rozdział...

Za co uwielbiamy Basię Mostowiak?

Kto tak wybacza głupoty dzieciom, a w męża Lucjana wpatrzony jest jak w obrazek? Tylko ona, Barbara Mostowiak, czyli Teresa Lipowska. Aktorka, którą Polacy pokochali, mimo że nie jest skandalizującą dwudziestolatką. Bo na karierę nigdy nie jest za późno!
« Poprzednia strona
Strona z 2

Archiwum - Gwiazdy mówią

Przeglądaj archiwum z: