Wyszukiwanie po tagu: rozwód
Łącznie 10 znalezionych pozycji.
Pokaż # wyników na stronie:

Klątwa z okładki

Jeszcze nie tak dawno czule tulili się na łamach kolorowych pism, zapewniając, że ich miłość nie zna granic. Okazuje się, że to był wielki błąd...

Kazio wróci do eksżony?

Jego romansem i ślubem z Isabel żyła cała Polska. A i sam premier Marcinkiewicz zadbał, by o nim huczało. Szalał ze szczęścia. A dziś podobno...

Czy Tom wyrwie się ze szponów sekty?

Ameryka wstrzymała oddech! Rozgoryczony rozwodem Tom Cruise podobno postanowił opuścić szeregi scjentologów. Rzeczywiście jest gotów zacząć nowe życie, czy tylko chce być znów w centrum uwagi?  

Strzaskane serce Kasi

 Co za czasy?! Po fali rozstań w świecie celebrytów teraz dowiedzieliśmy się czegoś jeszcze bardziej zaskakującego o damskim bokserze przy boku Katarzyny Figury...  

Rozdzielił ich Uran i Pluton?

Uchodzili za szczęśliwe pary, nikt nie spodziewał się ich rozstania. A potem nagle rach-ciach, ciach i rozwód. Dlaczego? Niewykluczone, że to potężne planety mieszają w gwiazdorskich małżeństwach.

Uciekaj, Katie, uciekaj

Rozwód Katie Holmes i Toma Cruise’a to najgorętsza informacja tego lata. Walka toczyć się będzie nie o miliony dolarów, tylko o prawo do wyłącznej opieki nad córką, sześcioletnią Suri, i wyrwanie jej z rąk sekty scjentologów, w której tkwi jej tata.

Spotkanie z demonem

Elwira powiedziała, że jest mężatką i właśnie skończyła urządzać mieszkanie. Przemknęło mi przez myśl, że miło będzie powróżyć komuś, kto nie miewa poważniejszych trosk i komu dobrze się układa.

Jaka matka, taka córka

Choć wydaje się, że ogień i woda nigdy nie dojdą ze sobą do ładu, im się to udaje. Właśnie wydały wspólnie książkę „Makatka”... Bo niedaleko pada jabłko od jabłoni.

Najdroższa zdrada świata

Zdrada dużo kosztuje, a im więcej ktoś ma na koncie, tym więcej ma do stracenia. Przekonał się o tym Mel Gibson, który właśnie dostał od żony pozew rozwodowy.

Dlaczego się nie udało

Piękni, młodzi, utalentowani. Znani. Zakochani. Wydawało się, że mieli wszystko, by żyć długo i szczęśliwie. A jednak ich małżeństwo się rozpadło. Właśnie się rozwiedli – cicho, elegancko, za porozumieniem stron.  

Archiwum - Gwiazdy mówią

Przeglądaj archiwum z: