Wyszukiwanie po tagu: rozwój
Łącznie 8 znalezionych pozycji.
Pokaż # wyników na stronie:

Zapanuj nad swoim życiem

Zżera cię stres? Masz wrażenie, że jesteś uwięziony w sieci problemów nie do pokonania? Rozwiązaniem jest odnalezienie w sobie wewnętrznej mocy.

Odnowa dusz w kamiennych kręgach

Na warsztatach Siedem Sekretów Szczęścia można zharmonizować swoje czakry, nauczyć się tantry i osobistych rozmów z Aniołami…

Jogin uczy, jak żyć

Niedawno odwiedził Warszawę charyzmatyczny mistrz jogi kundalini, Sadhana Singh. Nauczał, jak odnieść wymarzony życiowy sukces.

Mandala: obraz twojej duszy

W naszym szalonym świecie mandale są idealnym sposobem na zachowanie spokoju i zdrowych zmysłów.

7 sposobów na szczęśliwe życie

Siódemka to liczba magiczna. Poza tym jest siedem dni tygodnia i możesz na każdy dzień wybrać sobie inną, odpowiednią radę. Przeczytaj je wszystkie, ale codziennie rozmyślaj o jednej. I żyj szczęśliwie.

Dusza do tańca rwie się

Patrzymy z zazdrością na tancerzy. Ale sami boimy się ruszyć, żeby ktoś nas nie ocenił i nie wyśmiał. Co będzie, gdy zrobimy niezdarny ruch? – Nic! – śmieje się Adam Krawczyk, twórca nowej metody tańca, Organic Dance.

Szamańskie lato

Na spełnianie marzeń wakacje są porą wymarzoną, czemu więc nie zdecydować się teraz na pierwszy w życiu spacer po rozżarzonych węglach czy naukę astrologii? O kieracie codziennych obowiązków pomoże zapomnieć wirowanie w tańcu derwiszy, medytowanie z aniołami albo masaż polinezyjski. Wystarczy skorzystać z jednej z ofert wczasów ezoterycznych.  

Szkoły magii

Interesuje Cię tarot, astrologia, numerologia. Czujesz, że posiadasz parapsychiczne zdolności. Chcesz je rozwijać, ale nie wiesz jak. Czy w Polsce są miejsca, gdzie można zdobyć zawód psychotronika?  

Archiwum - Gwiazdy mówią

Przeglądaj archiwum z: