Wyszukiwanie po tagu: ciąża
Łącznie 13 znalezionych pozycji.
Pokaż # wyników na stronie:

Starając się o dziecko

Kiedy wydaje się, że nie ma już żadnej szansy na ciążę, wtedy wkracza ona, Agnieszka Grobelna, trenerka płodności, kobieta-nadzieja.

Anioły na porodówce

Ukoją lęki, dodadzą sił, wzmocnią aurę. Odpowiedzą na każde wezwanie.

Złoto Inków na talerzu

Tak komosę ryżową (quinoa) okrzyknęli przodkowie dzisiejszych mieszkańców Peru.

Jak astrolog dziecko planował

Gdyby można było wpłynąć na charakter i uzdolnienia dziecka, kto nie skorzystałby z takiej możliwości? Ja spróbowałam, ale los dał mi nauczkę...

Baby boom

Sławy chyba wyczuły, że w tym roku wibracje planet stworzą idealne warunki, by rodzić dzieci...I to jakie dzieci!!

Spotkanie z energią

Kiedyś, gdy prowadziłam program w jednej ze stacji telewizyjnych, ostro zaoponowałam na wizji przeciwko wypowiedzi sugerującej, że jakaś kobieta nie może mieć dziecka, bo to kara za jej złe uczynki w poprzednim wcieleniu.

Katarzyna Skrzynecka Ciąża uskrzydla

Stało się! Po latach prób i starań. Katarzyna Skrzynecka oficjalnie wyznała, że w połowie stycznia na świat przyjdzie jej pierwsze upragnione dziecko.

Emocje pomagają zajść w ciążę

Nawet najdokładniej przestrzegany kalendarzyk małżeński daje jedną szansę na pięć zajścia w ciążę. Zwykle tłumaczy się to tym, że kobieta nieprawidłowo oceniła swój normalny termin jajeczkowania.

Emilki mogło nie być

Czy bioterapia jest sposobem na bezpłodność? Urodzenie się Emilki było dla rodziców cudem, bo jak inaczej nazwać pojawienie się na świecie dziecka, w którego narodziny dawno zwątpili?

Ziemia w ciąży

200 milionów lat temu Ziemia była o połowę mniejsza niż obecnie - i nadal się powiększa. Teoria ta, z pozoru całkiem fantastyczna, ma coraz więcej zwolenników, gdyż tłumaczy wiele zjawisk do tej pory niewyjaśnionych.  

Stan naprawdę błogosławiony

Ciąża nie musi być trudna, poród nie musi przerażać i boleć – jeśli zadbamy o swoje ciało, umysł i kontakt z przyszłym dzieckiem. Tak jak tego uczy dr Preeti Agrawal.

Wysłanniczka Aniołów

- Każdy namalowany przez nią portret, bez względu na to, kogo przedstawia, wypełnia cały dom pozytywną energią - mówią szczęśliwi posiadacze obrazów szczecińskiej malarki Anny Kmity. - Jej obrazy są jak okna do wieczności, przez które napływają do nas kosmiczne wibracje.  

Magnes na dzieci

W życiu każdej kobiety przychodzi czas, kiedy pragnie ona dziecka. Wszystko, co do tej pory było ważne, zostaje odsunięte na bok; do głosu dochodzi zew natury. Niekiedy jednak dziecko nie chce się pojawić.

Archiwum - Gwiazdy mówią

Przeglądaj archiwum z: