Wyszukiwanie po tagu: ekologia
Łącznie 11 znalezionych pozycji.
Pokaż # wyników na stronie:

Po co ludziom pszczoły

Podobno cywilizacja przetrwa tylko cztery lata po tym, jak zginie ostatni rój pszczół. Jakim cudem jesteśmy tak bardzo zależni od tych owadów?

(Nie)pogoda dla alergika

Katar, kaszel, wysypka, podrażnione oczy, niestrawność. Najgorzej, gdy spuchną usta lub gardło... 

Ekożywność pod lupą

Czy mają rację ci, którzy wydają majątek na jedzenie bez chemii? Czy naprawdę jest zdrowsza i smaczniejsza? A może to kolejny mit?

Zadeptane lądowisko kosmitów

Greenpeace się nie popisał – chciał wykorzystać sławę starożytnych rysunków w Nazca do swojej sprawy, a ściągnął na siebie gromy z całego świata.

Czy ludzkość jest gotowa na Erę Wodnika?

Co dwa tysiące lat zmienia się energetyczna aura przenikająca świat. Właśnie do głosu dochodzi Era Wodnika. Co to dla nas oznacza?

Mniej chemii!

Często ratuje zdrowie, ułatwia codzienne życie. A mimo to lepiej czasami powiedzieć jej: STOP!

Ekosprzątanie

Perfekcyjna pani domu unika szkodliwych detergentów. Ekologiczne środki czyszczące potrafi wyprodukować sama.

Magiczna szara kostka

„Mydło wszystko umyje, nawet uszy i szyję” – tak można podśpiewywać, używając szarego mydła. Ono faktycznie jest do wszystkiego. Przy okazji jest ekologiczne i ezoteryczne, takie kochamy najbardziej.

Ekologiczne i tanie danie

Plujesz sobie w brodę, gdy smakołyki zamiast na talerzu lądują w koszu? Poznaj tajemną wiedzę o ekologii i zyskaj miano oszczędnej gospodyni.

Oszczędzaj - bądź eko!

Oszczędzać można na wszystkim - na jedzeniu, środkach czystości, prądzie, gazie. A jak się człowiek wkręci w ekożycie, szybko zauważy to w portfelu! Bez szkody dla domu.

Bogaci biedacy

Mogą mieć wszystko, a jednak rezygnują ze zdobyczy cywilizacji - i są szczęśliwi. Freeganie (free - wolny, vegan - restrykcyjny wegetarianin) uważają, że tylko ich tryb życia zapewnia spokój duszy i pomoże ocalić planetę.  

Archiwum - Gwiazdy mówią

Przeglądaj archiwum z: