Wyszukiwanie po tagu: Wenus
Łącznie 20 znalezionych pozycji.
Pokaż # wyników na stronie:

Wenus w raku, czyli czas kobiet

8 maja kobiety poczują siłę! To najlepszy moment, by wreszcie posprzątać w swoim życiu.

Trzy kroki do kobiecego raju

Maj to miesiąc Wenus. Wykorzystaj moc planety i obudź w sobie boginię miłości, zmysłowości i piękna.

Gwiezdne namiętności

Chcesz przeżyć seksowną noc? Czekaj, aż Wenus ustawi się w trygonie do Urana! Pragniesz założyć mu obrączkę? Pomoże ci półsekstyl Saturna i Merkurego!  

Następna okazja za 105 lat!

Koniec wiosny zapowiada się w tym roku ekscytująco. Atmosfera będzie gorąca, wręcz romansowa. A to za sprawą planety Wenus, która szykuje nam nie lada uczuciowe atrakcje.

Kwiat miłości

To był maj, pachniała Saska Kępa, szalonym zielonym bzem… Magicznym bzem!

Jaka jest twoja Wenus?

Wenus to planeta miłości. Jej położenie w znakach zodiaku wiele mówi o twojej kobiecości. Wyznacza styl, ulubione kolory, fryzurę, ozdoby. Mówi o tym, jak kochasz i co w tobie najbardziej podoba się mężczyznom.

Wygraj milion w lotto

Wszystko zależy od układu planet w indywidualnym horoskopie i...

Siła charakteru

Po czym poznać, czy człowiek, którego horoskop badamy, obdarzony jest siłą charakteru?

Wyboiste ścieżki wiary (cz. 2)

Jak planety wpływają na nasz rozwój duchowy? Jakiej drogi powinni szukać dla siebie ludzie, u których w horoskopach dominują poszczególne planety?  

Gdybym był bogaty...

Niewątpliwie skuteczne robienie pieniędzy wymaga dwóch rzeczy: szczególnego talentu i... szczęścia. Można sprawdzić w swym horoskopie, czy gwiazdy nam sprzyjają... Chociaż popularna mądrość głosi, że pieniądze szczęścia nie dają, to jednak większość ludzi trawi swój czas na ich zdobywaniu. Ale choć tak wiele w to wkładają wysiłku, tylko nielicznym udaje się zgromadzić duży majątek i jeszcze przekazać go wnukom w spadku.  

W Chinach wszystko na odwrót

Zanurzając się z rozkoszą w tajemniczym świecie chińskiej ezoteryki, zapominamy, że z naszą kulturą nie ma ona nic wspólnego.  

Szczęśliwy układ

W drugiej połowie sierpnia w życiu wielu z nas zajdą pozytywne zmiany   

Horoskop zwycięskiego biznesmena

Czy w horoskopie "jest zapisane", że ktoś ma talent do interesów? Że sprawdzi się jako menedżer, przedsiębiorca, szef firmy? Że odniesie sukces na rynku? Będzie bogaty i nie da się zniszczyć konkurencji?

Prezydencka lekcja astrologii

My, Polacy, mamy dziwny pociąg do romantyków  

Cykle Wenus, czyli o dziwnych liczbach

Jeśli zaznaczyć na kole zodiaku kolejne koniunkcje Wenus i Słońca, to zobaczymy, że układają się one w pięcioramienną gwiazdę. A to tylko jedna z niezwykłych cech związku Wenus z Ziemią.   

Dziwne liczby i zbieżności

Matematyczna teoria chaosu uczy, że w przypadku ciał, które tracą energię na ciepło (np. z powodu tarcia) oraz wykonują drgania z pewną częstotliwością, po jakimś czasie dochodzi do wyrównania częstotliwości ich drgań.

Powrót Wenus

Po długiej nieobecności Wenus wróciła na wieczorne niebo. Świeci teraz na zachodzie; kto wie, gdzie jej szukać, zobaczy ją nawet jeszcze przy niezaszłym Słońcu.  

O wyższości handlu nad rozbojem

Astrologia przydaje się do poznawania społeczeństwa. W wielu społecznych zjawiskach widzimy przeplatanie się wpływów Wenus i Marsa.  

Magiczny taniec Wenus

Ta planeta budziła zainteresowanie od zawsze. Starożytni uważali, że jest wyjątkowo niezwykła i tajemnicza. Pewnie dlatego przypisali jej imiona bogiń miłości i piękna, które czczono w ich kulturach: Wenus (Rzym) i Isztar (Mezopotamia).

Życie pod psem

Nikt już tak naprawdę nie wie, czy Edyta Olszówka i Piotr Machalica są nadal ze sobą, czy rozstali się na zawsze. Niedawno dziennikarze sfotografowali Machalicę, jak wyprowadza ich wspólnego psa, który po oficjalnym rozstaniu został z Olszówką. Czyżby tym razem kochanków połączył zwierzak?

Archiwum - Gwiazdy mówią

Przeglądaj archiwum z: