Wyszukiwanie po tagu: Neptun
Łącznie 14 znalezionych pozycji.
Pokaż # wyników na stronie:

Pedant czy fleja?

Co sprawia, że na jednych mucha nie siada, a innych obsiadłby cały rój? Oczywiście – horoskop!

Rewolucjoniści na razie pójdą do szkoły

Na razie uczą się alfabetu i poznają tabliczkę mnożenia, ale gdy dorosną zaczną decydować o losach świata, zgodnie ze swoimi pomysłami i wizjami. A wszystko to za sprawą planet: Saturna, Urana, Neptuna i Plutona...

Neptun w Rybach zmieni świat

To nie zdarzyło się od 164 lat! Neptun 3 lutego wkracza do znaku Ryb, którego jest władcą, i zostanie tam aż do 2026 roku. Będzie się działo!!!

Dobre strony złego

Świat planet jest tak skonstruowany, że nie ma w nim rzeczy jednoznacznie złych ani jednoznacznie dobrych. Nawet malefiki mają swoje dobre strony.   

Seria dziwnych zdarzeń

Minionego lata (szkoda, że minęło!) Jowisz tworzył trygon do Neptuna. Trygon oznacza, że pomiędzy jedną planetą a drugą jest kąt 120°, czyli taki, jak w symetrycznym trójkącie równoramiennym.  

Wyboiste ścieżki wiary (cz. 2)

Jak planety wpływają na nasz rozwój duchowy? Jakiej drogi powinni szukać dla siebie ludzie, u których w horoskopach dominują poszczególne planety?  

Astrologiczne oblicza religii

Różne religijne wyznania i różne strony życia religijnego astrologom natychmiast kojarzą się z planetami...  

Prezydencka lekcja astrologii

My, Polacy, mamy dziwny pociąg do romantyków  

Subkultury

W ostatnich dziesięcioleciach wyróżniały się trzy subkultury: hippisów, punków i dresiarzy. Do tych ostatnich nie chce się przyznać żadna planeta...   

Trójząb Neptuna

W przedziwny sposób splatają się mity różnych kultur, astrologia i mechanika kwantowa. Mówią różnymi językami, ale w gruncie rzeczy wychodzi na to, że o tym samym.   

Horoskopowy duch grupy

Osoby, które mają identyczne punkty w horoskopach, łączy więcej, niż im się wydaje.

Świńska grypa to nie żarty

Taki sam układ planet był przy średniowiecznej dżumie! Każdej chorobie zakaźnej, która roznosi się po świecie (pandemia), w gwiazdach towarzyszą wyraziste konfiguracje Neptuna i Plutona. Grypa z Meksyku także atakuje pod ich znakiem.

Obyś żył w ciekawych czasach

To stare chińskie przekleństwo może zacząć działać na przełomie sierpnia i września. Wtedy zaatakuje nas opozycja Saturna i Urana. A w październiku rozpocznie się negatywne działanie kwadratury Saturn–Pluton. Co się wtedy "ciekawego" stanie?

Jak Neptun zepchnął mnie do rowu

Zaraz po Nowym Roku, jadąc przez pewną wieś, wpadłem w poślizg i wjechałem do rowu. Na szczęście gospodarz z traktorem wyciągnął mnie z tej zastawionej przez Neptuna pułapki.

Archiwum - Gwiazdy mówią

Przeglądaj archiwum z: