Wyszukiwanie po tagu: kolor
Łącznie 13 znalezionych pozycji.
Pokaż # wyników na stronie:

Pięć barw kobiecej duszy

Masz swój ulubiony kolor lakieru, do którego zawsze wracasz po modowych szaleństwach, czując, że wreszcie jesteś sobą? To on właśnie określa twój charakter.

Barwy Bożego Narodzenia

Każdy kolor ma w sobie inną moc, jedne przywołują anioły, inne dodają sił czy przyciągają bogactwo. Możesz nimi zaczarować święta i swoją przyszłość!

Tęczowa energia twojego życia

Wszystko, co żyje, ma swoją aurę. Sprawdź, w jakim kolorze jest twoja i co to oznacza.

Magia koloru

W nowym roku pragniesz zmian? Przefarbuj włosy! Albo chociaż je podkoloruj. To działa niczym zaklęcie wyzwalające wewnętrzną przemianę.

Tęcza dobra na zdrowie

Edward Muizenyk z Poznania nie obiecuje każdemu, że mu pomoże. Ale kiedy tylko czuje, że jest to możliwe, sięga do mocy tęczowych kręgów. Ich energia czyni cuda!

W czakrach skrywa się moc

W twoim ciele jest siedem punktów energetycznych zwanych czakrami. Jeśli działają bez zarzutu, jesteś szczęśliwa. I zdrowa!

Charakter zaklęty w kolorze

Tybetańscy mnisi twierdzą, że kolory mają ukrytą energię. Wybierz swój ulubiony, a wiele ci on powie o sekretach twojej duszy i o tym, jak możesz zmienić swoje życie.

Pomaluję twój świat

Mandale Alicji Mai są jak kosmiczne puzzle. Jednemu dodają zdrowia, drugiemu znajdują miłość, kolejnemu prostują życiowe ścieżki.

Czosnek czosnkowi nierówny…

Najbardziej aromatyczny i wartościowy to ten polski. Inne mogą się schować!

Barwy radosnego życia

Czerwony wywołuje agresję. Niebieski uspokaja i ochładza. Pomarańczowy przegania depresję. Kolory są nie tylko piękne. To zbiorniki energii, którą możemy wykorzystać.  

Terapia zamknięta w buteleczce

Potrzebujesz wnikliwej analizy duszy? A może chcesz znaleźć drogę do swojej wewnętrznej mądrości? Pomoże Ci w tym barwny flakonik.

Tęczowa wróżba walentynkowa

Horoskop tęczowy to połączenie tradycyjnego horoskopu gwiezdnego z wierzeniami kreolskimi. Do Europy przywiozła go, prawdopodobnie z Martyniki, pierwsza żona Napoleona, Józefina de Beauharnais.  

Kolory powiedzą o Tobie wszystko

Siły tkwiące w kolorach pozostają w jakimś tajemniczym związku z naszą duszą. Zastanów się, jakie kolory lubisz, a jakie Cię odpychają, i sprawdź, o czym to świadczy.  

Archiwum - Gwiazdy mówią

Przeglądaj archiwum z: