Wyszukiwanie po tagu: uroki
Łącznie 11 znalezionych pozycji.
Pokaż # wyników na stronie:

Zaczarowana krowa

Najpiękniejsze krowy są na obrazach Marca Chagalla. Kolorowe zwierzęta fruwają szczęśliwe i wolne od trosk, jak zaczarowane. Ale w realu te poczciwiny potrafiły być przedmiotem wcale nie malarskich, lecz prawdziwych czarów. Zdarza się to również dziś.  

Merkaba to ochrona

Walczą z czarną magią, zdejmują zaklęcia z firm i ze zwykłych ludzi, a kiedy się nie udaje, namawiają nas na... drobne zmiany w kodzie DNA!  

Tajemnicza moc OKA

- Nigdy nie patrz jej prosto w oczy - mówiła pani Aleksandra z mazurskiej wsi o swojej sąsiadce. - Ona ma złe spojrzenie. Nie raz kury przestały się nieść, kiedy nie zdążyłam ich ukryć przed jej wzrokiem.  

Oko szczęścia

Wzrok ma niezwykłe właściwości. Potrafi onieśmielać, paraliżować, a nawet rzucać uroki. A wszystko dlatego, że - świadomie lub nie - wysyłamy najsilniejsze wiązki naszych myśli w kierunku obiektów, na które patrzymy...  

Upiór z wymarzonego gniazdka

Siedziałam na ławce w parku i obserwowałam młodą, szczęśliwą parę, bawiącą się z roześmianym dzieckiem. Po chwili tata z synkiem odbiegli, a mama usiadła obok mnie. Spojrzała na książkę leżącą na moich kolanach - a były to "Wyznania egzorcysty" o. Gabriele Amortha. Uśmiechnęła się i powiedziała: "Ja też przeżyłam nawiedzenie. Ale mnie nie pomógł żaden egzorcysta".  

Sprawdź, czy ktoś nie rzucił na ciebie uroku

Bardzo wiele osób zwraca się do mnie z prośbą o rytuały usuwające negatywną energię, ochronne oraz przeciw tzw. "urokom". Właśnie kilka dni temu dostałam rozpaczliwy faks z prośbą o pomoc.  

Równianki

„Każdy kwiat w sierpniu woła: zanieś mnie do kościoła!” – powiadano kiedyś – i gospodynie komponowały przepiękne bukiety, które 15 sierpnia, w dzień Matki Boskiej Zielnej, niosły do święcenia.  

Jak uciec od klątwy

Wiele razy słyszałam o klątwach, przekleństwach, rzuconych urokach, ale - tak jak to zwykle bywa ze zjawiskami, których nie da się dotknąć - trudno mi było w to wszystko uwierzyć, dopóki sama tego nie doświadczyłam.  

Wianki pełne szczęścia

W noc świętojańską przyciągniesz miłość i odegnasz zło  

Obrona przed klątwą

Boisz się, że ktoś rzucił na Ciebie klątwę? Jeśli tak, wypróbuj stary i sprawdzony sposób odczyniania uroków przy pomocy zwykłego kurzego jajka.

Komu dziecko, komu nadzieję...

To, że będzie pomagać ludziom, przepowiedziała jej cioteczna babka – znana wróżka i znachorka. Pod jej domem w Ostrowcu Świętokrzyskim stały lata temu kolejki. Dziś w kolejkę trzeba się ustawiać do Beaty Dymki.  

Archiwum - Gwiazdy mówią

Przeglądaj archiwum z: