Wyszukiwanie po tagu: astroplotki
Łącznie 9 znalezionych pozycji.
Pokaż # wyników na stronie:

Dyktatorka o gołębim sercu

Nazywają ją kobietą-pistoletem, a sama mówi: – Jestem babą nie do zdarcia. To nie przypadek, że Bożena Dykiel najczęściej gra zwykłe, ale silne kobiety. Bo ona taka jest. Typowa Panna!

Marylo, nie znikaj!

Przyzwyczailiśmy się do jej krągłości. A ona wprost przeciwnie. Dlatego schudła 20 kg dzięki diecie Dukana i Księżycowi w Koziorożcu. Tylko czy szczuplejsza to wciąż ta sama szalona Maryla Rodowicz?

Jaka matka, taka córka

Choć wydaje się, że ogień i woda nigdy nie dojdą ze sobą do ładu, im się to udaje. Właśnie wydały wspólnie książkę „Makatka”... Bo niedaleko pada jabłko od jabłoni.

Podwójny horoskop pirata z Karaibów

Właśnie wchodzi na ekrany kin czwarta część „Piratów z Karaibów”. I znów otumani nas barwny Jack Sparrow, którego gra Johnny Depp. Bo nikt lepiej nie zagra zodiakalnego Bliźniaka niż prawdziwy Bliźniak.

Tropikalny wirus atakuje - zemsta surowego Saturna

Miłe złego początki, lecz koniec żałosny...  Martyna Wojciechowska i Marcin Kydryński już wiedzą, że egzotyka to nie tylko beztroska zabawa...

Kasia i Tomek - miłość czy udawanie

Tomasz Kammel i Katarzyna Niezgoda wracają do gry. Czyżby to ich miłość wszystko zwyciężyła? Jedna z najdziwaczniejszych par polskiego show-biznesu, której niechlubny rozgłos przyniosła afera finansowa, dziś w blasku fleszy podnosi się z upadku.  

Superniania Dorota Zawadzka - celebrytka

Dorota Zawadzka, Superniania, postrach złych rodziców i krnąbrnych dzieci, schudła 20 kilo i niepostrzeżenie staje się supercelebrytką. Teraz zabrała się za wychowywanie gwiazd estrady. Czy ma szansę zaistnieć w nowej roli?

Bomba w sieci

Niedawny przeciek tajnych dokumentów to zaledwie początek wielkich wojen, które wkrótce rozegrają się w internecie. Najgroźniej będzie w marcu 2011 roku.

Kinga Rusin - jak Ryba płynie ku szczęściu

Mąż porzucił ją dla innej kobiety – jej przyjaciółki. Ale wtedy Kinga Rusin pokazała mu, co potrafi! Bo nawet wrażliwa Ryba może być niezłą twardzielką. Teraz robi karierę w telewizji, produkuje własne kosmetyki. Tylko czy jeszcze spotka miłość swego życia?

Archiwum - Gwiazdy mówią

Przeglądaj archiwum z: