Wyszukiwanie po tagu: aktorka
Łącznie 10 znalezionych pozycji.
Pokaż # wyników na stronie:

Testament Małgorzaty Braunek

Gdy została mistrzem zen, niektórzy traktowali ją jak świętą. Ale była tylko człowiekiem, który odnalazł swoją Drogę.

Strzaskane serce Kasi

 Co za czasy?! Po fali rozstań w świecie celebrytów teraz dowiedzieliśmy się czegoś jeszcze bardziej zaskakującego o damskim bokserze przy boku Katarzyny Figury...  

Angelina i buddyzm

Angelina Jolie wierzy w moc buddyjskiej astrologii. Zgodnie z nią zaplanowała datę swojego ślubu.

Będzie piosenkarką czy naczelną „Twojego Stylu”

Magda Mielcarz 10 lat temu zagrała piękną Ligię w „Qvo vadis” Jerzego Kawalerowicza, a potem... zniknęła. Ale znów o niej głośno.

Doktor Zosia do wzięcia

Małgorzata Foremniak rozwiodła się ze swoim mężem, reżyserem Waldemarem Dzikim, i została singielką. Ciekawe na jak długo?

Po rozwodzie z czterema facetami spada na cztery łapy

Śmiech ma tak głośny, charakterystyczny i zaraźliwy, że obcy ludzie pytają, czy mogą go nagrać jako dzwonek w telefonie. Właśnie pożegnała się z kabaretem, bo postawiła na karierę solo. Niektórzy pytają: czy da radę? A widzieliście kiedyś ognistego Barana, któremu by się nie udało?!  

Anna Seniuk anioł z żądłem Skorpiona

Anna Seniuk to taka miła i ciepła kobieta – mówią o niej wszyscy. I mają rację! Ale niech pamiętają, że to także Skorpionica, która ma żądło. I nie zawaha się go użyć!

Wegetarianizm jest sexy

Nie je mięsa, segreguje śmieci i... często chodzi nago. Monika Mrozowska, zodiakalny Byk, żyje zgodnie z naturą.

Renata Dancewicz seks, brydż i zero kościoła

Aktorka, feministka, brydżystka i ateistka. W ultrakatolickiej Polsce nie ukrywa, że jej dziecko nie chodzi na religię. A jeszcze przyznaje się do tego, że chodzi na parady gejów i popiera prawo kobiet do aborcji. Co daje jej taką siłę do życia pod prąd?  

Beata Tyszkiewicz - Lwie Serce

Pali jak smok, klnie jak szewc, kieliszeczkiem czegoś mocniejszego nie pogardzi. Ma słabość do pieniędzy i przystojnych przyjaciół swoich córek. Beata Tyszkiewicz – hrabianka pełna błękitnej krwi.  

Archiwum - Gwiazdy mówią

Przeglądaj archiwum z: