Wyszukiwanie po tagu: dusza
Łącznie 20 znalezionych pozycji.
Pokaż # wyników na stronie:

Pytania o duszę

Czy istnieje, a jeśli tak, to gdzie? I czy mają ją tylko ludzie, czy też wszystkie żywe istoty, z roślinami włącznie?

Muzeum dusz czyśćcowych

Kiedy granice między światami znikają, na ziemi pojawiają się nieszczęśnicy, którzy proszą o modlitwę. I pozostawiają ogniste znaki...

Mandala: obraz twojej duszy

W naszym szalonym świecie mandale są idealnym sposobem na zachowanie spokoju i zdrowych zmysłów.

Wszyscy zostaniemy mormonami?

Na świecie jest już ponad 10 miliardów wyznawców anioła Moroniego  

Misja Specjalna - ratować żywych i umarłych

Na odległość oczyszcza ludzi i domy z obcych bytów  

Przestrzeń posiada świadomość

Dom to drugie ciało człowieka, więc jeśli jest się dobrym dla niego, to i on jest dobry dla nas – mówi Jakub Zemła, radiesteta i bioterapeuta.

Na stres i zmęczenie

Jesteś wciąż zmęczona, spięta, na nic nie masz siły? Może to przedwiośnie. A może co innego... Koniecznie się dowiedz! A tymczasem - wypróbuj nasze sposoby.

Być w dwóch miejscach naraz

Potrafili to święci, wielcy mistycy, słynne media. Robili to świadomie lub nie, czasem dla zabawy. Ale bywa, że ten dar wykorzystuje sumienie, by przeprowadzić swoją wolę…

Przeszczepy dowodem na istnienie duszy?

Słynny skandalizujący muzyk, Nergal, po przeszczepie nieoczekiwanie złagodniał. Twierdzi, że są w nim jakby dwie osoby… Czy to efekt transplantacji szpiku kostnego?

Gdy dusze wołają o pomoc

Na cmentarzu, gdzie leżą rodzice Bożenny Kędzierzawskiej, nie ma już ani jednej błąkającej się duszy. Wszystkim pomogła znaleźć drogę do światła.

Porządek w domu i w życiu

Nasze prababki przed zimą porządkowały cały dom – od piwnicy aż po strych. Robiły miejsce dla… siebie.

Bądź swoją dobrą wróżką

Wróżki w bajkach są cudowne: jednemu dadzą zdrowie, drugiemu prawdziwą miłość, kolejnemu bystrość umysłu lub majątek… A że dobrze wiedzą, jak potoczy się życie obdarowanego, to wybierają prezenty najbardziej przydatne dla niego. A w prawdziwym życiu?

Każdy płynie inną falą

Nie zazdrośćmy innym, tylko szukajmy własnej drogi do sukcesu. Aby to zrobić, trzeba się odciąć od starej energii i wskoczyć na nowy tor życia.

Nowoczesny szaman

Michał Kinasz uważa, że we współczesnym świecie nadal jest miejsce dla szamana. Ludzie czują się samotni, zagubieni i potrzebują kogoś, kto ich wysłucha, pocieszy, uleczy ciało i duszę...

Narysuj mandalę i odkryj spokój

Nie musisz umieć malować! Po prostu chwyć za kredki i zacznij tworzyć kreatywne mandale. Rozwiniesz intuicję, wyciszysz rozbiegane myśli, poprawisz swoje relacje z otoczeniem, odzyskasz radość życia.

Na kłopoty... orkisz

Obniża cholesterol, zapobiega alergii, podnosi odporność… Można by tak wymieniać jego zalety bez końca! Dlatego warto go spróbować. I to bez obaw, bo jest także bardzo smaczny!

Poczuj ciało i odzyskaj młodość

Moshe Feldenkrais opracował system ćwiczeń, które usprawniają ciało i ducha.

Pożeracze dusz

Wilkołaki istnieją tylko w bajkach... Czyżby?  

Pałace dla duchów

Kreta! Oczywiście - plaże, ciepłe morze, delfiny, winogrona. Są już wakacje i biura podróży kuszą nas na różne sposoby. Jedno jest pewne: żadne z nich nie zdradzi w kolorowych folderach, jakiego niezwykłego odkrycia dokonano ostatnio na Krecie. I trudno się dziwić... Ale po kolei!  

Spełnij swoje najskrytsze marzenia

Jeśli chcesz osiągnąć wewnętrzny spokój i powodzenie w swoim życiu, musisz znaleźć jego cel. Doktor Murphy opisał w swoich książkach sposoby na to, jak tego dokonać. Dzięki jego radom wielu ludzi odnalazło szczęście.  
« Poprzednia strona
Strona z 4

Archiwum - Gwiazdy mówią

Przeglądaj archiwum z: