Wyszukiwanie po tagu: radość
Łącznie 12 znalezionych pozycji.
Pokaż # wyników na stronie:

Bakterie dobrego humoru

Czujesz się smutny i przygnębiony? A twoje życie straciło smak? Odzyskasz go, pałaszując... psychobiotyki.

Beltaine - czas spełniania marzeń!!

30 kwietnia, po zachodzie słońca, zaczyna się największe, najradośniejsze magiczne święto roku. To czas na wszelkie czary przywołujące to, czego najbardziej teraz potrzebujemy!

Nastrój się na wesoło… myślami

Niekiedy zimowe wieczory potrafią być strasznie dołujące, zwłaszcza gdy myśli biegną uparcie tropem niemiłych wydarzeń. Od razu zaczyna się układać czarne scenariusze i nastrój siada. A co, jeśli w perspektywie mamy jeszcze coś, co budzi obawy, np. odwiedziny w szpitalu?...

Zaklinanie szczęścia

Ciągle myślimy, że mogłoby być lepiej... Ale gdybanie jest bez sensu. Lepiej schwytać życie za rogi i cieszyć się tym, co mamy: bliskimi, pupilami, a nawet chudą sakiewką. Naprawdę, nie pomyliliśmy się!

Niech ogień płonie

W nocy z 30 kwietnia na 1 maja obchodzimy sabat Beltaine – najbardziej radosne ze wszystkich pogańskich świąt.

Nie daj się dołować

Jedna z podstawowych zasad huny mówi: świat jest takim, jakim go widzisz. Jeśli więc myślisz o nim dobrze, przyciągasz dobre zdarzenia. Gdy myślisz źle... sam wiesz. Nasz test pozwoli ci sprawdzić, po której stronie mocy się znajdujesz.

Wiosennych amuletów wybór wszelki

Twoje skryte pragnienia mogą się spełnić tej wiosny dzięki amuletowi, który im sprzyja. Wybierz spośród 10 przedstawionych symboli jeden, najbardziej odpowiadający twoim marzeniom. Noś go stale przy sobie (może być figurka albo wycięty obrazek). Jak najczęściej go też wizualizuj.

Złap uczucie na wędkę

Zabaw się w wędkarza, który zamiast ryb łowi: miłość, przyjaźń i radość…

Narysuj mandalę i odkryj spokój

Nie musisz umieć malować! Po prostu chwyć za kredki i zacznij tworzyć kreatywne mandale. Rozwiniesz intuicję, wyciszysz rozbiegane myśli, poprawisz swoje relacje z otoczeniem, odzyskasz radość życia.

Ostara - sabat radości

Jeśli chcesz w wyjątkowy sposób powitać wiosnę, 21 marca urządź obchody sabatu Ostara.  

Siła uśmiechu

Topi serca, zjednuje ludzi, czyni życie lżejszym. Uśmiech ma magiczną moc. I co najważniejsze – może z niej korzystać każdy. Trzeba tylko chcieć.  

Cudowne lekarstwo doktora klauna

Ludzie zdrowi kochają się śmiać i bawić. Czują wtedy, jak w żyłach szybciej krąży im krew. Ludzie chorzy powinni śmiać się i bawić - dzięki temu szybciej wrócą do zdrowia. A nieraz okazywało się, że właśnie dlatego wyzdrowieli.  

Archiwum - Gwiazdy mówią

Przeglądaj archiwum z: