Wyszukiwanie po tagu: gwiazdy mówią o gwiazdach
Łącznie 15 znalezionych pozycji.
Pokaż # wyników na stronie:

Klątwa z okładki

Jeszcze nie tak dawno czule tulili się na łamach kolorowych pism, zapewniając, że ich miłość nie zna granic. Okazuje się, że to był wielki błąd...

Blizna po miłości

W wytatuowaniu imienia ukochanej osoby nie ma nic złego, pod warunkiem, że uczucie nie wygaśnie. Bo potem są same kłopoty...

Damy się biją!

Jedna walczy o złoty medal. A dwie pozostałe ze sobą. Co sprawia, że aż kipią agresją? Otóż zarówno Justyna Kowalczyk, Agnieszka Szulim, jak i Doda mają jedną wspólną cechę... Marsową waleczność!

Kazio wróci do eksżony?

Jego romansem i ślubem z Isabel żyła cała Polska. A i sam premier Marcinkiewicz zadbał, by o nim huczało. Szalał ze szczęścia. A dziś podobno...

Pazura i jego wszystkie żony

Kręcą go kobiety. A dokładnie jeden typ... Trzy razy się żenił. Dwa razy rozwodził. Czy się ustatkował?

Życie i przeznaczenie nie zawsze kopiują seriale

Nie pierwszy raz miłość bohaterów filmu rodzi uczucie aktorów, którzy ich grają. Najsłynniejszą parą, która co rusz pobierała się i rozwodziła poza srebrnym ekranem, byli Elizabeth Taylor i Richard Burton. A jak będzie z Anną i Pawłem z serialu „Pierwsza miłość”?

Będzie piosenkarką czy naczelną „Twojego Stylu”

Magda Mielcarz 10 lat temu zagrała piękną Ligię w „Qvo vadis” Jerzego Kawalerowicza, a potem... zniknęła. Ale znów o niej głośno.

Doktor Zosia do wzięcia

Małgorzata Foremniak rozwiodła się ze swoim mężem, reżyserem Waldemarem Dzikim, i została singielką. Ciekawe na jak długo?

Czy to już ostatnia dziewczyna papieża?

Mówiło się o ślubie Piotra Adamczyka, ekranowego papieża, z Anną Czartoryską, ale to już przeszłość. Aktor pokazuje się na salonach z nową partnerką.

Czy wróci na szczyt?

Kiedy dwa lata temu Weronika Marczuk została zatrzymana przez CBA, straciła niemal wszystko – pracę w telewizji i dobre imię. Teraz walczy, by to odzyskać. Czy wygra również miłość?

Czy znajdzie miłość?

Agata Młynarska jest sama i wygląda kwitnąco! Twierdzi, że to dzięki... celibatowi!

Koniec tandemu Cichopków?

Kiedyś na każdej imprezie pojawiali się razem, teraz przychodzą osobno. Czy Kasi Cichopek i Marcinowi Hakielowi znudziło się bankietowe życie, czy… przechodzą małżeński kryzys?

Rodzinny galimatias?

Niektóre matki i córki żyją na wojennej ścieżce, ale te dwie panie chyba czują się ze sobą rewelacyjnie do tego stopnia, że będą pracować razem. Czy to dobry pomysł?

Nie każdy głaszcze Lwa

Jest piękna i utalentowana. Teraz ma szansę na karierę w wielkim stylu. Właśnie na ekrany wszedł film „Bitwa warszawska 1920” z Nataszą Urbańską w roli głównej.

Po rozwodzie z czterema facetami spada na cztery łapy

Śmiech ma tak głośny, charakterystyczny i zaraźliwy, że obcy ludzie pytają, czy mogą go nagrać jako dzwonek w telefonie. Właśnie pożegnała się z kabaretem, bo postawiła na karierę solo. Niektórzy pytają: czy da radę? A widzieliście kiedyś ognistego Barana, któremu by się nie udało?!  

Archiwum - Gwiazdy mówią

Przeglądaj archiwum z: