Wyszukiwanie po tagu: niezwykli ludzie
Łącznie 20 znalezionych pozycji.
Pokaż # wyników na stronie:

Ludzie skanery

Widzą złoża minerałów w głębi ziemi. Przeczuwają trzęsienia ziemi. Czy my też możemy?

Jak Conan Doyle uwierzył w duchy

Twórca Sherlocka Holmesa był gorącym orędownikiem istnienia życia pozagrobowego. Oto historia, od której się to zaczęło...

Jajo wyciąga choroby i usuwa pecha

Kojarzy się z pysznym śniadaniem i koglem-moglem… Ale dla osób, którym pomogła MIROSŁAWA PAWELCZUK, jajko to symbol siły, uzdrowienia i ulgi po zdjętych urokach.

Każdy ma prawo do szczęścia

Beata Wejman z Poznania widzi przeszłość i przyszłość ludzi, którzy do niej przychodzą. Dlatego wie, że nie ufają sobie samym i boją się walczyć o swoje prawa... A to pierwszy krok do klęski.

Otwórz się na własną mądrość

Nic nie jest ustalone raz na zawsze. Wszystko, co nas trapi, możemy naprawić, odwrócić zły bieg wydarzeń – obiecuje Selena-Sas.  

Niezwykła podróż do zdrowia

Brandon Bays twierdzi, że każdy z nas ma w sobie moc samouzdrawiania. Sęk w tym, by we własnej głowie znaleźć do niej drogę…

Przestrzeń posiada świadomość

Dom to drugie ciało człowieka, więc jeśli jest się dobrym dla niego, to i on jest dobry dla nas – mówi Jakub Zemła, radiesteta i bioterapeuta.

Zwierciadło ciała

Dr Halina Worobiowa zagląda swoim pacjentom głęboko w oczy. Z wyglądu tęczówki potrafi wyczytać wszystko, co im dolega. Bo tęczówka to mapa naszego organizmu...

Bioterapeuta od wody

Wojciech Cyruliczek z Wołowa swoją energią potrafi zmienić zwykłą wodę w uzdrawiający eliksir.  

Cudotwórca na stadionie

Nazywają go współczesnym Jezusem. Ponoć wskrzesza zmarłych, uzdrawia chorych. Na jego charyzmatyczne rekolekcje przychodzą tysiące wiernych. Wkrótce znów przyjedzie do Polski.

Ręce, które leczą

Krzysztof Galas z Poznania nie widzi, ale podczas masażu jego oczami stają się dłonie. Wystarczy, że położy je na ciele pacjenta i od razu wyczuwa chorobę.

Ścieżka do szczęścia

Hanna Trojanowska z Poznania łączy astrologię z kartami. Dzięki temu łatwiej jest jej odnaleźć w życiu ludzi drogę ku lepszej przyszłości.

Ta, która daje nadzieję

Kiedy nawet wiemy, co mamy zrobić ze swoim życiem, często brakuje nam motywacji i siły. Wtedy do akcji wkracza Deborah Waknine.  

Każdy ma swoją drugą połówkę

Często szukamy miłości dookoła siebie, a przecież równie ważne jest, czy kochamy samych siebie – mówi Elwira Begier i pomaga kobietom odrzucić złą przeszłość. A wtedy miłość wreszcie się pojawia...  

Życie w pięciu taliach

Gdy stoisz na rozstaju dróg, gdy nie wiesz, którą wybrać, pomoże ci wróżka Tekla. A na dobrą podróż dołoży mandalę.

Dotyk zdrowia

Albina Buczyńska z Poznania dar uzdrawiania otrzymała od babki, słynnej ukraińskiej szeptunki Praskowii. I tak już od 50 lat dzieli się swoją mocą z potrzebującymi.

Zaprogramuj się na nowo

Umysł niczym komputer przechowuje wiele śmieci. Jeśli się go oczyści, pojawiają się nowe możliwości. I zdrowie! – przekonuje terapeuta Mariusz Wieczorek.  

Kryształowa matryca zdrowia

W otaczającej nas niewidzialnej sieci kryją się dodające sił energie. Hubert Ruhs wie, jak się do nich podłączyć.

Wróżka od miłości

W niespokojnym, skomplikowanym świecie ludzie czują się samotni. Bogumiła Antkowiak-Manc ułatwia im spotkanie drugiej połówki. Bo we dwoje łatwiej znaleźć spokój i szczęście.

Gdy dusze wołają o pomoc

Na cmentarzu, gdzie leżą rodzice Bożenny Kędzierzawskiej, nie ma już ani jednej błąkającej się duszy. Wszystkim pomogła znaleźć drogę do światła.
« Poprzednia strona
Strona z 2

Archiwum - Gwiazdy mówią

Przeglądaj archiwum z: