Wyszukiwanie po tagu: Katarzyna Owczarek
Łącznie 9 znalezionych pozycji.
Pokaż # wyników na stronie:

Sprawdź, czy masz szczęśliwe imię

Imię jest talizmanem na całe życie. Każde ma swoją ukrytą naturę, która w różnych sytuacjach może cię wspomagać lub niszczyć. Dlatego warto wiedzieć, które imię co oznacza i jak działa jego moc.  

Będzie piosenkarką czy naczelną „Twojego Stylu”

Magda Mielcarz 10 lat temu zagrała piękną Ligię w „Qvo vadis” Jerzego Kawalerowicza, a potem... zniknęła. Ale znów o niej głośno.

Zrozumieć sen

Śnimy wszyscy, nawet ci, którzy się zarzekają, że nigdy tego nie robią! Śpiąc, marzą nawet dzieci w łonie matki oraz zwierzęta, co potwierdzi każdy, kto ma psa, często obserwując, jak jego pupil przez sen poszczekuje lub przebiera łapami, jakby biegał.

Zwycięstwo i duch Hanki

Aktor Kacper Kuszewski wygrał „Taniec z gwiazdami”. Gratulujemy! Ale czy za tym sukcesem nie stał przypadkiem pewien… duch?

Justyna działa niczym tarcza

Justyna Steczkowska urodziła się pod szczęśliwą gwiazdą. Dlatego ani jej, ani jej bliskim włos z głowy nie spadnie.

Doktor Zosia do wzięcia

Małgorzata Foremniak rozwiodła się ze swoim mężem, reżyserem Waldemarem Dzikim, i została singielką. Ciekawe na jak długo?

Zwierzę, którym będziesz

Twoje zalety i wady mogą mieć wpływ na to, kim będziesz w następnym wcieleniu.

Jaki masz rok przed sobą?

Są takie lata, kiedy wszystko układa się wyśmienicie, i takie, kiedy wali się równo na wszystkich frontach. Sprawdź, co czeka cię w tym roku.  

Karmiczna przeszłość

Jeśli chcesz wiedzieć, kim byłeś w przeszłości, sprawdź swój węzeł księżycowy. On podpowie ci także twoje karmiczne przeznaczenie.

Archiwum - Gwiazdy mówią

Przeglądaj archiwum z: