Wyszukiwanie po tagu: Ela Nowalska
Łącznie 20 znalezionych pozycji.
Pokaż # wyników na stronie:

Energetyczne domino

Zamiast tylko narzekać na życie, rodzinę, partnera, warto postarać się coś zmienić. Dlaczego akurat ja? – spytasz. No cóż, ktoś musi zacząć… Dlaczego nie ty?

Ratunek znajdziesz w sobie

Nagle czujesz, że życie rzuca ci kłody pod nogi tam, gdzie dotąd usuwało kamyki? Może po prostu przebrała się miarka i czas zapłacić za stare grzechy?

Zarazki przeszłości

Czy syn pijaka musi być pijakiem? Czy koszmary senne da się zakończyć? Czy mamy wpływ na nasze życie?  

Nic na siłę

Czasami tak bardzo chcemy kochać, że nie zwracamy uwagi na to, co mówi nam nasza aura: to nie jest człowiek dla ciebie. I sami sobie fundujemy rozczarowanie.

Zaczarować codzienność!

W Boże Narodzenie mamy wrażenie, jakbyśmy znaleźli się w bajce. Migocące światełka, słodkie aniołki, Święty Mikołaj, gwiazdki i kolorowe bombki. Od razu chce się taką niezwykłą atmosferę przenieść na stałe do swojego domu, do swojego życia! Czy to jest możliwe?

Dlaczego???

Są pytania, na które bardzo trudno jest znaleźć odpowiedź. Na przykład pytanie o celowość niepotrzebnych, naszym zdaniem, śmierci.

BHP twojej aury

„Nie rób drugiemu, co tobie niemiłe” – ta stara ludowa mądrość ma głęboki sens. Jest to też podstawowa zasada ochrony naszej aury przed złymi energiami. Bo wiadomo – „kto pod kim dołki kopie...”

Zaczerpnij słonecznej siły

 Wschody i zachody słońca to czas, kiedy dzieje się magia. Wtedy można naładować wewnętrzne baterie. I uporządkować własne życie…  

Odkryj siebie

Jest pełnia lata. Teraz nawet  samo patrzenie na krajobraz pełen słońca i barw jest wejściem do niezwykłego Świata Energii.

Duchowe oświecenie

Gdy stałam przed świątynią Buddy, zastanawiałam się, czy pragnienie oświecenia nie jest zarozumialstwem. Ale nie jest! Bo wszyscy mają prawo do doskonalenia się.

Bądź swoją dobrą wróżką

Wróżki w bajkach są cudowne: jednemu dadzą zdrowie, drugiemu prawdziwą miłość, kolejnemu bystrość umysłu lub majątek… A że dobrze wiedzą, jak potoczy się życie obdarowanego, to wybierają prezenty najbardziej przydatne dla niego. A w prawdziwym życiu?

Każdy płynie inną falą

Nie zazdrośćmy innym, tylko szukajmy własnej drogi do sukcesu. Aby to zrobić, trzeba się odciąć od starej energii i wskoczyć na nowy tor życia.

Wyjedź, dobrze ci to zrobi

Podróżujemy, by odpocząć, zwiedzić piękne miejsca, pobyć z bliskimi lub tylko ze sobą. Chcemy znaleźć się w zakątku, w którym wzbogacimy się o coś, co może nam pomóc być mądrzejszymi i silniejszymi. Po prostu wciąż potrzebujemy dopływu świeżej, nowej, innej energii!

Po czym poznać, że to jest miłość?

Wydawałoby się, że to takie oczywiste – jedno mówi drugiemu, że kocha, i wszystko jest jasne. Jednak nie ma recepty, jak miłość znaleźć i, co równie istotne, jak ją później utrzymać.

Przyszłość zależy od nas

Myślimy o podróżach w czasie jak o fantastyce, a tymczasem jest to możliwe. Tyle że nie ciałem, lecz umysłem…

Spotkanie z energią

Kiedyś, gdy prowadziłam program w jednej ze stacji telewizyjnych, ostro zaoponowałam na wizji przeciwko wypowiedzi sugerującej, że jakaś kobieta nie może mieć dziecka, bo to kara za jej złe uczynki w poprzednim wcieleniu.

Pozwól sobie na zmianę

Nie ma przesady w powiedzeniu, że prowizorka jest najtrwalszą budowlą świata. Tkwimy w starych układach i dziwimy się, że życie jakoś się dziwnie plecie. A wystarczy niewielka zmiana, aby z nową energią rozpocząć nowy rozdział...

Powiedz sobie: będzie dobrze!

Magiczny rok 2012 trwa! On nie tylko przyniesie zmiany na skalę światową, ale też bardzo się postara zweryfikować nasze myśli, uczucia i zachowania. A to, jak wiemy po sobie, wcale nie jest łatwym zadaniem…

Czego sobie życzysz?

Pytanie: „Co mi przyniesie nowy rok?” należałoby zamienić na: „Co JA sobie wykreuję w nowym roku?”.

Zmiany mile widziane

Lubimy popadać w schematy i najróżniejsze stereotypy. Bo żyje się z nimi prościej – a prawdę mówiąc, pozwalają nam nie myśleć, tylko organizują życie. W panikę wpadamy, kiedy coś się zmienia. Ale, o ironio, te modyfikacje są nam najbardziej potrzebne.
« Poprzednia strona
Strona z 2

Archiwum - Gwiazdy mówią

Przeglądaj archiwum z: