Wyszukiwanie po tagu: niezwykłe terapie
Łącznie 20 znalezionych pozycji.
Pokaż # wyników na stronie:

Usłysz ocean

Zanurz się w jego dźwiękach. A poczujesz, jakbyś się narodził na nowo.

Symbole mają moc leczenia!

Wyobraź sobie, że użądliła cię pszczoła, a ty bierzesz flamaster i malujesz wokół miejsca ukąszenia sinusoidę. A po kilkunastu minutach... śladu po nim nie ma.

Uzdrawianie przez przypominanie

Mówi się, że potrzeba jest matką wynalazków. Kinga Maruszczak receptę na swoje nieszczęścia odkryła sama. I teraz dzieli się nią z innymi.

Lekarka, która widzi przyszłość

Od dziecka chciała pomagać chorym. Więc poszła na medycynę. Po studiach odkryła, że ma jeszcze jeden dar. I dziś Lida Pietrowna z Moskwy nie tylko leczy, ale też... uzdrawia. 

Akupunktura po polsku

Leczą migreny, łagodzą reumatyzm, wspierają chorych na stwardnienie rozsiane... W rękach Ludmiły Augustyn niepozorne klawiki są jak panaceum.

Wielkanocna hydroterapia

Nie bój się lanego poniedziałku! Kubeł zimnej wody nie tylko – jak w przysłowiu – cię otrzeźwi. Może cię także uleczyć!

Poczuj, że żyjesz

Jedni żyją przeszłością, inni przyszłością. Ale przecież powinno się żyć tu i teraz. Bo tylko wtedy można być szczęśliwym.

Zaklinaczka wszelkich chorób

Naturoterapeutka Grażyna Grabowska z Poznania stara się dotrzeć do przyczyny choroby. Dlatego ma takie sukcesy w ich usuwaniu. A owe przyczyny bywają zaskakujące.

Jak dotyk anioła

Bóle, problemy z nauką, stres... Jadwiga Polok, terapeutka stosująca metodę czaszkowo-krzyżową, pomaga wyjść z każdej opresji.

Prawo bumerangu

Nieważne, na co cierpi człowiek. Każdemu można pomóc – i każdy może zmienić swoje życie.

Temprana: ucisk, który leczy

Kiedy terapeuci konwencjonalni rozkładają bezradnie ręce, refleksolog Robert Przybyś z Warszawy bierze niepełnosprawnych w swoje i dosłownie stawia ich na nogi.

Straszak na papierosy

Palisz jak smok, choć wiesz, że ten nałóg cię gubi. Hipnoterapeuta Tomasz Kryk z Wrocławia bezboleśnie pomoże ci go rzucić.

Sekrety hipnozy

Nie tylko hipnotyzer może wprowadzić cię w trans. Robisz to także sam. Tylko o tym nie wiesz.

Tańcz i ciesz się życiem

Złość. Smutek. Lęk. Żal... Skutecznie potrafią zatruć życie. Odtrutką może okazać się taniec radości.

Słucha i dodaje energii

Ewa Wolska z Sosnowca pomaga chorym na raka oraz bezpłodnym. Jednak najważniejsze jest to, że jej rady są jak balsam na duszę.

Dźwiękowy eliksir młodości

Nie ma lepszego, do tego bezpłatnego leku na stres, starość, brak sił i nadszarpniętą odporność od... głośnego śpiewania.

Miedź zamiast paracetamolu

Znowu pulsuje ci w skroni? A może na zmianę pogody łupie cię w krzyżu? Zanim odruchowo sięgniesz po tabletkę, spróbuj działania biżuterii z miedzi.  

Dotyk jak zastrzyk energii

Myśl pozytywnie, trzymaj emocje na wodzy i dostrzegaj piękno – oto trzy przykazania zdrowia bioterapeutki Bożeny Trojok z Katowic.

Hipnoza: wróg nałogów i fobii

Jeśli naprawdę chcesz się ich pozbyć, to Elżbieta Szwaczkiewicz z Wrocławia znajdzie na nie sposób.

Wspomnienia, które leczą

Źródło naszych nieszczęść i chorób często leży w przeszłości. Wystarczy do niego dotrzeć i je zrozumieć – wyjaśnia Ewa Leilana Bogdan z Gdyni.
« Poprzednia strona
Strona z 5

Archiwum - Gwiazdy mówią

Przeglądaj archiwum z: