Wyszukiwanie po tagu: alergia
Łącznie 15 znalezionych pozycji.
Pokaż # wyników na stronie:

(Nie)pogoda dla alergika

Katar, kaszel, wysypka, podrażnione oczy, niestrawność. Najgorzej, gdy spuchną usta lub gardło... 

Komu szkodzi mleko?

Piją je starzy, piją je młodzi. Ale coraz więcej osób od niego się odwraca...

Tajny atak na alergików

Kupiłam w sklepie batonik czekoladowy z zawartością samej mlecznej czekolady i wafelka. Dziesięć minut po zjedzeniu poczułam, że coś jest ze mną nie tak...

To nie bakcyl! To alergen!

Dopada z dnia na dzień. I powala niczym grypa. Na szczęście alergię można pokonać bez bólu. Warunek? Trzeba ją rozpoznać!

Niezwykłe sposoby na alergię

Tabletki przeciwalergiczne często otępiają, sterydy powodują tycie, a na seanse odczulające biorezonansem nie każdy może dojechać lub sobie pozwolić. Co wtedy stosować, by poczuć się lepiej?  

Nos wolny od pyłków

Szczęściarzem jest ten, kto teraz spokojnie może oddychać. Ci z zatkanymi nosami czują, że lato jest złym czarnoksiężnikiem, który dusi i wywołuje łzy… Co począć? Odczarować się!

Pierwsza pomoc dla alergików

Atakuje podstępnie, a jej objawy mogą dać się nieźle we znaki. Dlatego warto szukać też ukojenia w metodach niekonwencjonalnych.

Marchewkoorzech, czyli koszmar alergików

Na Zachodzie żywności jest za dużo - rządy płacą rolnikom za to, żeby produkowali jak najmniej. Dochodzi też do komisyjnego niszczenia nadwyżek masła czy zboża, by ich cena za bardzo nie spadła. Niestety, nie dorośliśmy jeszcze do tego, by owe nadwyżki za darmo przekazywać głodującym ludziom w Afryce. Cały ciężar zapewnienia im pożywienia spada na naukowców. A oni robią cuda.  

Sanatorium pod piramidą

Na paprocańskim wzgórzu w Tychach bioterapeuta Tadeusz Cegliński zrealizował marzenie swojego życia: ze stali, hartowanego szkła i granitu zbudował blisko trzydziestometrową piramidę będącą odwzorowaniem w skali 1:5 egipskiej piramidy Cheopsa.  

Marzenie, które stało się rzeczywistością

Tychy, miasto na Śląsku, 50 km od Katowic. Na obrzeżach Jezioro Paprocańskie i puszcza. Tuż obok jeziora z plażą, niemal dotykając pierwszych drzew lasu, wznosi się jedyna taka budowla na świecie: Hotel-Piramida.  

Terapia dla czworonoga

Jak leczyć pacjentów, którzy ani myślą opisywać swoje dolegliwości, a na dodatek rzucają się z kłami na wyciągniętą w ich stronę pomocną dłoń?  

Ciało i dusza w oparach soli

Pod koniec zimy nasze ciała są zmęczone, a dusze pozbawione nadziei. Dlatego z wielką ochotą udałam się na warsztaty "Ciało-Energia-Duch". Zwłaszcza że odbywały się one w cieszącym się dobrą opinią Centrum Mikroklimatu Morskiego.  

Biorezonans - odnalezione panaceum

Łykasz pigułkę i wszelkie dolegliwości ustępują. To, niestety, tylko marzenia. Co zrobić, gdy leki nie skutkują lub są dla nas niewskazane? W takich wypadkach szansą na odzyskanie zdrowia może być terapia biorezonansowa.  

Biorezonans - odnalezione panaceum

Łykasz pigułkę i wszelkie dolegliwości ustępują. To, niestety, tylko marzenia. Co zrobić, gdy leki nie skutkują lub są dla nas niewskazane? W takich wypadkach szansą na odzyskanie zdrowia może być terapia biorezonansowa.  

Poszukiwacze mocnych wrażeń

Każdy z nas ma inne zapotrzebowanie na stres. Większość najchętniej całe życie spędziłaby w zacisznym domu, w otoczeniu bliskiej rodziny. Ale są też tacy, którzy najlepiej czuliby się, idąc przez pustynię, bez jedzenia i wody. A wszystko to przez hipokamp.  

Archiwum - Gwiazdy mówią

Przeglądaj archiwum z: