Wyszukiwanie po tagu: pierścień Atlantów
Łącznie 6 znalezionych pozycji.
Pokaż # wyników na stronie:

Jak używać pierścienia Atlantów

To nie biżuteria, ale rodzaj anteny ściągającej do tego, kto ją nosi, dobroczynną energię chi, zasilającą organizm...

Fale kształtu

Gdy czujesz się źle w mieszkaniu, użyj potęgi płynącej z energii kształtów  

Problem z przedawkowaniem

Moc promieniowania pierścienia Atlantów nie ma nic wspólnego z magią; wynika z siły pola wytworzonego przez wyryte na nim motywy geometryczne. Do tej pory rozpisywano się o jego cudownych, uzdrawiających i ochronnych właściwościach. A przecież niekiedy może zaszkodzić.  

Współczesna wiedza w świętych księgach dżinizmu

Dżinizm to prastara religia Indii. Choć co jakiś czas popadała w zapomnienie, uważana jest do dziś za wieczną i nieprzemijającą.  

Z Pierścieniem Atlantów jak z lekarstwem

Pojawiły się ostatnio głosy, że noszenie pierścienia Atlantów może być szkodliwe. Mimo że te opinie są nieco przesadzone, rzeczywiście należy go traktować nie jako ozdobę do noszenia na stałe, lecz jako energetyzator. Zakładany, w zależności od potrzeb, na odpowiednie palce i noszony kilka godzin dziennie bardzo dobrze na nas wpływa. Potwierdzają to również najnowsze badania przeprowadzone w Niemczech.  

Pierścień Atlantów

Nie wystarczy kupić sobie pierścień, włożyć go na którykolwiek palec i nosić dniami i nocami, aby nas ochraniał i uzdrawiał. Znak wyryty w metalu promieniuje silną energią, która może być niezwykle korzystna, ale źle użyta albo nie zadziała, albo nawet zaszkodzi.  

Archiwum - Gwiazdy mówią

Przeglądaj archiwum z: