Wyszukiwanie po tagu: remedia
Łącznie 8 znalezionych pozycji.
Pokaż # wyników na stronie:

Tradycyjne energetyzatory

Nasi pradziadowie stosowali liczne remedia i energetyzatory, które z powodzeniem można wykorzystać również dzisiaj.  

Feng shui przemyślanych zmian

Jeśli masz już dość partnera, zacznij kolekcjonować białą broń i powieś ją na ścianach. Umieść też kilka obrazów ze wzburzonym morzem i codzienne kłótnie, a w konsekwencji rozstanie masz jak w banku. Dzięki aranżacji przestrzeni możesz powodować konflikty i je łagodzić.

Remedia Cyklu Tworzenia część 2

Remedia oparte są na zasadzie Przeciwieństw w Cyklu Przemian. Mogą albo wspierać nas w Cyklu Tworzenia, albo kontrolować daną sferę życia w Cyklu Niszczenia.  

Rozpal żar namiętności

Namiętność w związku kojarzy się z seksualnością i wzajemnym pociągiem. W ujęciu energetycznym to jednak coś więcej - to przyciąganie dwojga ludzi na poziomie fizycznym, psychicznym i duchowym. Jeśli płomień namiętności nieco przygasa, można go na nowo rozpalić, stosując feng shui.

Remedia, czyli jak poprawić jakość życia część 1

Zanim dowiesz się, jak to zrobić, najpierw zastanów się, czy rzeczywiście musisz coś zrobić i dlaczego. Jeśli jesteś zadowolona/y z życia, jeśli czujesz, że w Twoim otoczeniu panuje harmonia, nie baw się feng shui. To potężna energia, dlatego nie staraj się ulepszać dobrego. Zastosuj zmiany tylko tam, gdzie naprawdę są potrzebne.  

Unikaj zatrutych strzał

Feng shui doradza, jak chronić się przed szkodliwymi wpływami otoczenia, a zwłaszcza przed strumieniami pędzącej energii, zwanymi sha chi. Niektórzy nazywają je zatrutymi strzałami, gdyż ich działanie jest wyjątkowo niszczycielskie.  

Remedia Kontrolne

Jeśli Twoja łazienka znajduje się w Strefie Ognia, należy zastosować remedia, które zlikwidują zły wpływ żywiołu Wody. Specjalne remedia służące do tego celu opierają się o Cykl Kontrolny. Potrzebne są wówczas, gdy trzeba coś skorygować albo osłabić negatywny wpływ.  

Pierścień Atlantów

Nie wystarczy kupić sobie pierścień, włożyć go na którykolwiek palec i nosić dniami i nocami, aby nas ochraniał i uzdrawiał. Znak wyryty w metalu promieniuje silną energią, która może być niezwykle korzystna, ale źle użyta albo nie zadziała, albo nawet zaszkodzi.  

Archiwum - Gwiazdy mówią

Przeglądaj archiwum z: