Wyszukiwanie po tagu: zmiana
Łącznie 12 znalezionych pozycji.
Pokaż # wyników na stronie:

To będzie twój rok!!

Wystarczy, że krok po kroku zaplanujesz, co chcesz w nim osiągnąć. Za rękę poprowadzą cię: pozytywne myślenie, odrobina zdrowego rozsądku i koniecznie szczypta magii.

Energetyczne domino

Zamiast tylko narzekać na życie, rodzinę, partnera, warto postarać się coś zmienić. Dlaczego akurat ja? – spytasz. No cóż, ktoś musi zacząć… Dlaczego nie ty?

Ratunek znajdziesz w sobie

Nagle czujesz, że życie rzuca ci kłody pod nogi tam, gdzie dotąd usuwało kamyki? Może po prostu przebrała się miarka i czas zapłacić za stare grzechy?

Przeszczepy dowodem na istnienie duszy?

Słynny skandalizujący muzyk, Nergal, po przeszczepie nieoczekiwanie złagodniał. Twierdzi, że są w nim jakby dwie osoby… Czy to efekt transplantacji szpiku kostnego?

Szczęśliwego 2013 roku (numerologicznego)!

Znawcy numerologii twierdzą, że każdy z nas żyje w swoim indywidualnym cyklu, który trwa dziewięć lat. Energia każdego roku ma inne zabarwienie i pewnym sprawom sprzyja bardziej, a innym mniej. Dobrze o tym wiedzieć, bo można wtedy zaplanować sobie pewne rzeczy, aby przyniosły jak najwięcej korzyści!

Charakter zaklęty w kolorze

Tybetańscy mnisi twierdzą, że kolory mają ukrytą energię. Wybierz swój ulubiony, a wiele ci on powie o sekretach twojej duszy i o tym, jak możesz zmienić swoje życie.

7 sposobów na szczęśliwe życie

Siódemka to liczba magiczna. Poza tym jest siedem dni tygodnia i możesz na każdy dzień wybrać sobie inną, odpowiednią radę. Przeczytaj je wszystkie, ale codziennie rozmyślaj o jednej. I żyj szczęśliwie.

Wicher odmieni Twoje życie

26 lipca 2012 rozpocznie się nowy rok według kalendarza Majów. I nie będzie to rok ostatni, jak niektórzy mówili. Rezonansowy Wicher przywieje oczyszczającą energię.

Każdy płynie inną falą

Nie zazdrośćmy innym, tylko szukajmy własnej drogi do sukcesu. Aby to zrobić, trzeba się odciąć od starej energii i wskoczyć na nowy tor życia.

Postaraj się, a wygrasz

Tę książkę czytaj powoli, kontemplując każde zdanie. Bo wtedy będziesz mieć gwarancję, że dostrzeżesz tak piękne rady, jak ta: „Sukces osiągniesz tylko wtedy, gdy zachowasz wewnętrzną lekkość”.

Zmień swoje przeznaczenie

Nowy rok to znakomita okazja, by dokonać obrachunków życiowych. Zrobić bilans porażek i sukcesów. Poczynić plany na przyszłość.  

Zmień swoje przeznaczenie cz. 2

Nowy rok to znakomita okazja, by dokonać obrachunków życiowych. Zrobić bilans porażek i sukcesów. Poczynić plany na przyszłość.  

Archiwum - Gwiazdy mówią

Przeglądaj archiwum z: