Wyszukiwanie po tagu: umysł
Łącznie 20 znalezionych pozycji.
Pokaż # wyników na stronie:

Sekrety hipnozy

Nie tylko hipnotyzer może wprowadzić cię w trans. Robisz to także sam. Tylko o tym nie wiesz.

Magiczne liczby jutra

Podświadomość odkrywa Twoją przyszłość  

Fosfenizm - czyli jak światło może odmienić Twoje życie

Jeśli chcesz rozjaśnić swój umysł, zmienić swoją osobowość, dotrzeć do podświadomości czy mieć wpływ na swoje sny, musisz się nauczyć zamieniać energię światła w energię mentalną.

Jak zdać maturę i nie zwariować!?!

Zadzwoniła do mnie koleżanka, matka maturzysty: – Kochana, ratuj!!

Hipochondryku, wyluzuj!

Choroba najpierw rodzi się w głowie – powtarzali chińscy medycy – potem ogarnia całe ciało. Tę starą mądrość potwierdza współczesna medycyna.

Woda zasada podstawowa

Receptą na doskonałe zdrowie jest równowaga – emocji, pokarmów, ale także pH organizmu. A to ostatnie może zapewnić nam picie wody zasadowej.

Labirynty pamięci

Pamiętasz wiersz recytowany na akademii w podstawówce, piękną pogodę w dniu pierwszej randki, numery telefonów do rodziny i przyjaciół. Gdyby jednak ktoś Cię zapytał, co robiłeś wieczorem w zeszły piątek, czy odpowiedziałbyś mu bez namysłu?  

Wieczne dzieci

Któż z nas nie wspomina dziecięcych lat? Zresztą, czy było to tak dawno? Umysł ludzki ma tę dziwną właściwość, że niewielu dorosłych czuje się "na swoje lata". Może to nie przypadek? Pewne przesłanki pozwalają domniemywać, że jako gatunek Homo sapiens jesteśmy wiecznymi dziećmi.  

Poskromienie bestii

Więzienie w Wierzchowicach pełne jest mężczyzn skłóconych ze światem i z samymi sobą. Gniew i agresja zaprowadziły ich za kraty. Lecz teraz przed nimi pojawiła się nadzieja na spokój duszy i powrót do normalnego życia. Tę nadzieję dał im Conny Larsson.  

Elektroniczna kontrola umysłów

W głowie kłębią się nam myśli, których nie chcemy. Męczą nas uporczywe i irytujące migreny. Nie czujemy się swobodnie. Otóż jest możliwe, że nie jesteśmy sobą. Nasz umysł może być przez kogoś zdalnie sterowany.  

Myślenie transowe

Bez niego nie byłoby sztuki. Nie byłoby genialnych odkryć. Człowiek tkwiłby w klatce pięciu zmysłów.  

Wsłuchaj się w głos swojego ciała

Ciało i umysł stanowią jedność. Jeśli źle funkcjonuje ciało, to znak, że coś niepokojącego dzieje się z emocjami. Konflikty, dylematy i negatywne uczucia ujawniają się w postaci zaburzeń somatycznych. Jeśli więc zależy Ci, by zachować wewnętrzną harmonię i zdrowie przez wiele lat, zatrzymaj się przy dokuczających Ci dolegliwościach i poznaj ich ukryte znaczenie.  

Zwariowany mózg

Kobieta, która myślała, że jej ręka należy do kogoś innego; ci, co widzą tylko pół świata; świadomość wychodząca z ciała - czyli o najmniej zrozumiałej i najbardziej złożonej rzeczy we wszechświecie, ukrytej w naszych głowach.  

Odmienne stany świadomości Johna Lilly'ego

30 września 2001 roku zmarł człowiek, który przekroczył bariery niemożliwości i znalazł sposób na otwarcie umysłu na dotychczas nieznane rejony. Każdy, kto oglądał film Kena Russella "Odmienne stany świadomości" (niedawno pokazywany w polskiej telewizji), powinien wiedzieć, że była to prawdziwa opowieść o Johnie Lillym.  

Planety różnych rodzajów

Umysł ludzki uwielbia znajdować w różnych rzeczach czy zjawiskach cechy, które je łączą lub różnią - po to, by je grupować, klasyfikować. Dzięki temu łatwiej nam zrozumieć rządzące światem prawa.

Wyrwa w czasoprzestrzeni

Inny świat jest na wyciągnięcie...umysłu  

Gdy umysł włada materią

Pewnego dnia otrzymałam list od Czytelniczki, a wraz z nim kilka interesujących zdjęć...  

Podróż w mgnieniu oka

Naukowcom udało się przeteleportować wiązkę światła!  

Lęk zaklęty w masce

Każda myśl niesie energię. Subtelnych emanacji umysłu nie można zobaczyć, ale można je zamknąć w przedmiotach o magicznym charakterze, na przykład w maskach. Co ważniejsze, można w nich zamknąć również emocje i odczucia, które przeszkadzają żyć.  

Między życiem a życiem

O tym, że istnieje życie po śmierci, wiemy. Raymond Moody w książce "Życie po życiu" przywoływał relacje osób, które przeżyły śmierć kliniczną. Mówiły najczęściej o kroczeniu tunelem ku światłu. Ponieważ jednak były zawracane z tej drogi, nie wiemy, co jest dalej, co się dzieje z duszą w zaświatach.  
« Poprzednia strona
Strona z 2

Archiwum - Gwiazdy mówią

Przeglądaj archiwum z: