Wyszukiwanie po tagu: horoskop
Łącznie 20 znalezionych pozycji.
Pokaż # wyników na stronie:

Prawdziwy horoskop twojego dziecka

Dzieci to nie dorośli w mniejszej skali. To inne istoty, których świat całkowicie różni się od naszego. Ich horoskop też trzeba czytać inaczej.

Która twarz Greya cię podnieca?

Najpierw hit książkowy, potem kinowy. Rozpalił jak piec niejedną matkę, żonę i kochankę. Ciebie też? Sprawdź, czy Grey oszalałby tak samo na twoim punkcie.

Jaki horoskop taki szef?

Jeden trafi się łagodny jak baranek, że można go do rany przykładać, drugi zaś z byle powodu rzuca gromami, że bez piorunochronu lepiej nie podchodzić. Co się za tym kryje?

2015: rok szczęśliwego Jowisza

Po roku surowego Saturna nadchodzą hojne czasy. Szykuj się na to, co najlepsze!

Pod opieką pieniężnej ósemki

24 września zaczyna się nowy rok numerologiczny – teraz rządzić nami będzie energia Ósemki. Doda nam sił i odwagi, byśmy mogli zmienić swoje życie.

Przed masażem horoskop

Poznanie źródła chorób to połowa sukcesu w leczeniu. A ono często tkwi w naszej przeszłości – mówi Hanna Snarska, bioterapeutka z Warszawy.

Damy się biją!

Jedna walczy o złoty medal. A dwie pozostałe ze sobą. Co sprawia, że aż kipią agresją? Otóż zarówno Justyna Kowalczyk, Agnieszka Szulim, jak i Doda mają jedną wspólną cechę... Marsową waleczność!

Pazura i jego wszystkie żony

Kręcą go kobiety. A dokładnie jeden typ... Trzy razy się żenił. Dwa razy rozwodził. Czy się ustatkował?

Obietnice roku Konia

31 stycznia zaczyna się chiński rok. Panuje mu Drewniany Koń – towarzyski, pełen optymizmu i energii, odporny na kryzys i smutki.

Wyrocznia boga Odyna

Zobacz, co w 2014 roku będzie dla ciebie najważniejsze, co obiecuje ci starożytny, skandynawski świat magii.

2014: rok surowego Saturna

Pod jego panowaniem nie licz na farta. Ale gdy bez strachu weźmiesz los w swoje ręce, nagrodzi cię sowicie!

Urodziny Wagi

Od słów trzeba przejść do czynów – i w karierze, i w miłości. Teraz wdrapiesz się na szczyt!

Twój osobisty przewodnik numerologiczny

5.09.2013 zaczyna się nowy rok numerologiczny. Dowiedz się, na co masz największe szanse, a czego powinieneś się wystrzegać.

Królewski portret numerologiczny

To niebywałe, jak dużo potrafią powiedzieć liczby o człowieku, który dopiero co się urodził.

Mały książę i gwiazdy

Planety już teraz przygotowują księcia George’a do bycia władcą idealnym.

Wielkie polowanie

Wakacje to najlepszy czas na przeżycie wielkiej namiętności, ognistego romansu lub znalezienie towarzysza na całe życie. Jeśli jednak pozostawisz wszystko w rękach Losu, możesz obejść się smakiem. Pamiętaj - Przeznaczenie lubi, kiedy się mu pomaga!

Rysujemy horoskop

Jak narysować horoskop? Nic prostszego. W dzisiejszych czasach wystarczy mieć komputer z drukarką i program do rysowania horoskopów. Programów takich napisano zresztą mnóstwo, gdyż komputeryzacja astrologii jest bardzo wdzięcznym zajęciem. Ale nawet tych z Państwa, którzy mają takie bajery, namawiam, aby zacząć od narysowania horoskopu ręcznie, z użyciem tylko cyrkla i kątomierza. To się naprawdę przyda w życiu, tak samo, jak przyszłym pilotom naddźwiękowych myśliwców przydaje się umiejętność latania szybowcem. Korepetycje z astrologii (odc. 2)

Planety na tle znaków

Korepetycje z astrologii (odc. 1)

Astrologia i zdrowie

Nasze zdrowie zależy od nas i od gwiazd. Dlatego warto wiedzieć, co planety szykują nam w najbliższym czasie. Prognoza Kasi Południak uchroni nas przed przykrymi niespodziankami i podpowie, jak najlepiej wykorzystać nasze możliwości.  (od 6 kwietnia do 3 maja)  

Korepetycje z astrologii (odc. 3)

Wracamy do swoich papierów i notatek sprzed dwóch tygodni. Nauczyliśmy się wtedy rysować horoskopowe koło, ale... samo rysowanie nic nam nie da, jeżeli nie będziemy wiedzieli, jak ten rysunek odczytać.
« Poprzednia strona

Archiwum - Gwiazdy mówią

Przeglądaj archiwum z: