Wyszukiwanie po tagu: strzelec
Łącznie 10 znalezionych pozycji.
Pokaż # wyników na stronie:

Modny Strzelec

Jest jak doktor Jekyll i pan Hyde: skrajny, szalony i postrzelony. Może dlatego w jego szafie nigdy nie jest nudno?

Medytacja zodiakalna: Strzelec

Źródłem wielu chorób są stresy, poczucie bezsilności i smutek duszy. Jak się z nimi uporać?

Życie i przeznaczenie nie zawsze kopiują seriale

Nie pierwszy raz miłość bohaterów filmu rodzi uczucie aktorów, którzy ich grają. Najsłynniejszą parą, która co rusz pobierała się i rozwodziła poza srebrnym ekranem, byli Elizabeth Taylor i Richard Burton. A jak będzie z Anną i Pawłem z serialu „Pierwsza miłość”?

Strzelec tylko dla zuchwałych

Życie z nim przypomina przejażdżkę karuzelą – jest i fajnie, i straszno, i ekscytująco! Ale kto nie marzy o odrobinie przygody?

Grażyna Wolszczak jej sposób na piękno

Dopiero kiedy zbliżałam się do czterdziestki, zaczęłam grać role amantek – wyznała Grażyna Wolszczak. Dziś jest po pięćdziesiątce i nadal je gra, a ludzie plotkują, że wygląda najwyżej na 35 lat.

Narwane Strzelce niepoprawni optymiści

Jeśli ktoś pcha palce między drzwi z wiarą, że nie zaboli, po raz kolejny włazi na konia, który zrzuca wszystkich, mimo 100 kilo wagi chce tańczyć w balecie i zarabia, rozbijając w wyścigach kolejne samochody, musi być spod tego znaku!!!!

Ludzie spod znaku ognia

Ogień jest zapalczywy i gwałtowny. Może wybuchnąć znienacka i wymknąć się spod kontroli. Płomienie strzelają w górę i nic nie jest w stanie ich zatrzymać. Podobną naturę mają zodiakalne Barany, Lwy i Strzelcy.

Taniec, seks i fair play

Nasza wędrówka po ideałach zodiaku dobiega końca. Dziś przyszedł czas na Wagę, Skorpiona i Strzelca.  

Strzelec

Historia Strzelca (gwiazdozbioru i znaku zodiaku, gdyż zrazu nie odróżniano tych pojęć) zaczęła się w starożytnej Mezopotamii.  

Poznaj znak po wyglądzie (cz.II)

Rozpoznawanie, spod jakiego znaku są nasi nowi znajomi tylko na podstawie ich wyglądu, to zajęcie tyleż pasjonujące, co ryzykowne  

Archiwum - Gwiazdy mówią

Przeglądaj archiwum z: