Wyszukiwanie po tagu: zła energia
Łącznie 15 znalezionych pozycji.
Pokaż # wyników na stronie:

Jonasz, czyli siewca pecha

Dziwne to zjawisko – sam nieszczęść nie doznaje, jedynie wokół wszystko się wali.

Trudna szkoła Człowieka Obudzonego

- Jako dziecko przeżyłam śmierć kliniczną i przez chwilę byłam duchem, stałam na granicy życia i śmierci. Czułam się świetnie. Wtedy pozwolono mi wybrać, czy chcę wrócić, czy nie. Miłość do mamy i chęć zaoszczędzenia jej bólu oraz poczucie obowiązku zwyciężyły. Wróciłam, choć bez zbytniego entuzjazmu.

Astrolog za kierownicą

Z astrologicznego punktu widzenia bardzo ważna jest chwila, kiedy spotykamy się z naszym samochodem, bo może ona zdecydować, czy auto stanie się naszym przyjacielem czy wrogiem.   

Przeklęta wieś

Trudno w dzisiejszych czasach wierzyć w klątwy, a jednak one istnieją. Bywa, że działają przez wiele pokoleń i że jej ofiary nie są nawet tego świadome.  

Energetyczne pogotowie ratunkowe

Na warszawskiej Saskiej Kępie do dziś można znaleźć wiele domów, które przetrwały wojnę. Ta część stolicy niewiele ucierpiała. Właśnie w takiej przedwojennej willi mieszkała kilkanaście lat temu warszawska wróżka Dominika.  

Ochronny parasol z zamów i modlitw

Marta Grzywacz skończyła ekonomię, dostała pracę w banku, jesienią miała wyjść za mąż. Nagle w jej życiu wszystko się zmieniło. Nie przedłużono z nią umowy o pracę, a Adam odszedł praktycznie bez słowa...  

Bezpieczni w obliczu zła

Jeśli ludzie chętnie zwierzają Ci się ze swoich problemów, jeśli często czujesz się zmęczony, bezradny, spotykają Cię nieszczęścia i przykrości - potrzebujesz ochrony psychicznej. Zwłaszcza na wakacjach, kiedy przewija się koło Ciebie sporo nowo poznanych osób.  

Auto w ochronnym kokonie

Auto w ochronnym kokonie  

Drzewa - Najwięksi przyjaciele człowieka

Współczesna cywilizacja, oprócz cudownych wynalazków uprzyjemniających nam życie, niesie ze sobą wiele zagrożeń. Oderwani od natury, odseparowani od energii ziemi, bombardowani oceanem sztucznie wytworzonych fal elektromagnetycznych itp. chorujemy, stajemy się wyobcowani, a nawet obcy dla środowiska. Całkowity powrót do natury jest teraz niemożliwy - wiązałby się bowiem ze zniszczeniem cywilizacji - ale możemy znów nawiązać z nią łączność. Pomogą nam w tym drzewa.  

Zwierzęta widzą duchy

Podejrzenia, że zwierzęta domowe wyczuwają obecność zjaw z tamtego świata, a nawet je widzą, zostały potwierdzone. Okazuje się, że nasze czworonogi warczeniem i najeżoną sierścią chcą nas przed nimi ostrzec, a może nawet obronić.  

Po pierwsze wybaczyć

Spróbujcie wyobrazić sobie swoje ciało jako pole energetyczne - którym zresztą jest na najgłębszym poziomie. Pole to otacza pulsujący welon wielobarwnej poświaty - to aura, Twoje ciała subtelne, będące czymś w rodzaju tarczy ochronnej. Gdy aura jest cała, jasna, chroni Cię przed strzałami złej energii. Gdy jest osłabiona, jesteś podatna na wrogie myśli innych ludzi, ich złe życzenia.  

Nieukojona dusza zabójcy

Lepiej wiedzieć, kto przed nami zajmował nasze mieszkanie...  

Przyjaciel czy wróg

Pamiętacie Christine - krwiożerczy samochód powołany do życia przez Stephena Kinga, a w kilka lat później pokazany na ekranie za sprawą Johna Carpentera? Christine była wyjątkowo nieprzyjazna dla swoich użytkowników, a każdy, kto stanął na jej drodze lub choćby przez nieuwagę zabrudził tapicerkę, kończył jako mokra plama na asfalcie.  

Złowrogie tunele

Są takie miejsca na Ziemi, w których żadna stopa nie powinna tkwić dłużej aniżeli kilka minut, i gdzie nie powinien stać żaden dom. Nie ma w nich ani siatki geopatycznej, ani żył wodnych. Znajduje się tam natomiast promieniujący ku górze tunel energetyczny.  

Uzdrawianie mieszkań

Co sprawia, że w pewnych domach czujemy się doskonale, a z innych najchętniej ucieklibyśmy tuż po przekroczeniu progu?

Archiwum - Gwiazdy mówią

Przeglądaj archiwum z: