Wyszukiwanie po tagu: lęki
Łącznie 10 znalezionych pozycji.
Pokaż # wyników na stronie:

Czego boją się sławni i bogaci

Co trzeci mieszkaniec naszego globu przyznaje się do jakiejś fobii. Strach co prawda dodaje adrenaliny, ale potrafi też sparaliżować. Lęk nie wybiera. Bierze w swoje władanie zarówno przeciętnych ludzi, jak i wielkie gwiazdy.

Zadbaj wiosną o wrzody

Organizm wychodzi z zimowego letargu i wszyscy wrzodowcy wiedzą, czym to pachnie – ogromnym bólem, odbijaniem się i zgagą. Konieczna jest szybka profilaktyka.

Odblokuj się

Nic nie dzieje się bez przyczyny. W zakamarkach duszy kryją się lęki z dzieciństwa, które mogą mieć wpływ na zachowanie w dorosłym życiu. Recepta jest prosta: ćwiczenia według amerykańskiej metody OneBrain pomogą uporać się z demonami z przeszłości.

Oddychanie holotropowe

Gdybyśmy mogli jeszcze raz, świadomie, przeżyć swe narodziny, zwalczylibyśmy nasze lęki i zahamowania, które utrudniają nam życie...  

Tarcza przeciw wampirom energetycznym, czyli jak chronić swoje biopole

Gdy tracimy energię życiową, pojawiają się lęki, a niedługo potem zaczynają na nas spadać nieszczęścia. Stajemy się coraz bardziej apatyczni, mamy coraz więcej kłopotów. Z tego powodu energii ubywa jeszcze więcej. Zaklęte koło. Czas temu przeciwdziałać!  

Doktor Pantellini kontra mafia naukowa

Czy wynalezienie skutecznego i taniego leku na raka nie leży w interesie firm farmaceutycznych?  

Igiełki radości

- Lekarz przepisywał mi ogromną ilość leków obniżających ciśnienie, kazał uważać na serce - wspomina Janina Szulc z Poznania. - Łykałam tabletki, stosowałam dietę, dużo odpoczywałam, ale cały czas miałam kłopoty z krążeniem. W końcu przyjaciółka zachęciła mnie do meridianoterapii.  

Tatarak - przyjaciel żołądków i czupryn

Dziś wybieramy się po niego najczęściej jedynie przed Zielonymi Świątkami, by przystroić zielonymi kłączami dom. A warto również jesienią, by przygotować sobie zapas leczniczego surowca.  

Po pierwsze wybaczyć

Spróbujcie wyobrazić sobie swoje ciało jako pole energetyczne - którym zresztą jest na najgłębszym poziomie. Pole to otacza pulsujący welon wielobarwnej poświaty - to aura, Twoje ciała subtelne, będące czymś w rodzaju tarczy ochronnej. Gdy aura jest cała, jasna, chroni Cię przed strzałami złej energii. Gdy jest osłabiona, jesteś podatna na wrogie myśli innych ludzi, ich złe życzenia.  

Co zmienia moc lekarstwa

Jeżeli przyjmujesz leki, zwróć uwagę na to, co jesz! Nie chodzi tu tylko o unikanie alkoholu. Działanie farmaceutyków mogą niebezpiecznie zmienić nawet owoce, warzywa, nabiał.  

Archiwum - Gwiazdy mówią

Przeglądaj archiwum z: