Wyszukiwanie po tagu: Reiki
Łącznie 9 znalezionych pozycji.
Pokaż # wyników na stronie:

Jak dotyk anioła

Bóle, problemy z nauką, stres... Jadwiga Polok, terapeutka stosująca metodę czaszkowo-krzyżową, pomaga wyjść z każdej opresji.

Co może energia życia

Grzegorz Skut zna skuteczne sposoby na problemy ze zdrowiem ciała i duszy. A nawet na brak kasy. Dla wielu ludzi jest często ostatnią deską ratunku.

Jak reiki spełnia życzenia

Uzdrawia ciało, przyciąga miłość, zasila portfel. I jest dostępna dla każdego!!!

Przemień klęskę w sukces

Dzieci Ery Wodnika  

Uzdrawiająca energia miłości

Reiki nie jest religią. To odnaleziona po tysiącleciach pierwotna więź z siłami natury  

Bądź moją prababcią i uwolnij mnie od choroby!

Żadna inna metoda nie wywołała ostatnio wśród psychoterapeutów takiej burzy, jak tzw. ustawienia.  

Cuda prosto z Tybetu

O Reiki pisaliśmy już w "Gwiazdach" wielokrotnie, ale nadal przychodzą listy z prośbami o powrót do tego tematu, a zwłaszcza o wyjaśnienie, czym reiki tybetańskie różni się od "klasycznego", co daje itp.  

Prawdy i kłamstwa o reiki

Od niepamiętnych czasów zdarzało się, że odkrywca jakiejś metody tajemnej pozostawiał ją dla siebie lub przekazywał tylko swoim potomnym z zaleceniem, aby tajemnica nie była przekazywana nikomu spoza rodziny. Należy to jednak już do przeszłości. W naszym wieku możliwość oświecenia opiera się na współpracy, dążeniu do rozwoju społeczeństwa. Dlatego ja też nie pozwolę, aby reiki stało się prywatną własnością. Nikt nie może posiadać reiki tylko dla siebie. Mikao Usui, twórca metody reiki  

Pulsati

W 39. numerze "Gwiazd", w artykule "Wielki skok w Erę Wodnika" wspomnieliśmy, że według szamanów oraz channelingowców Ziemia już niedługo przejdzie wielki skok energetyczny, co zaowocuje wejściem do wspólnoty cywilizacji galaktycznych.  

Archiwum - Gwiazdy mówią

Przeglądaj archiwum z: