Wyszukiwanie po tagu: Pluton
Łącznie 19 znalezionych pozycji.
Pokaż # wyników na stronie:

Czarne chmury nad Polską

ASTRO komentarz Waldemara Galossa  

Czy Polsce grozi kolejny zamach??

Brunon K. chciał wysadzić Sejm. W Polsce! Kraju, zdawałoby się, spokojnym i bezpiecznym. Czyżby dlatego, że znaleźliśmy się pod wpływem złowrogiego Plutona?

Rozdzielił ich Uran i Pluton?

Uchodzili za szczęśliwe pary, nikt nie spodziewał się ich rozstania. A potem nagle rach-ciach, ciach i rozwód. Dlaczego? Niewykluczone, że to potężne planety mieszają w gwiazdorskich małżeństwach.

Rewolucjoniści na razie pójdą do szkoły

Na razie uczą się alfabetu i poznają tabliczkę mnożenia, ale gdy dorosną zaczną decydować o losach świata, zgodnie ze swoimi pomysłami i wizjami. A wszystko to za sprawą planet: Saturna, Urana, Neptuna i Plutona...

Dobre strony złego

Świat planet jest tak skonstruowany, że nie ma w nim rzeczy jednoznacznie złych ani jednoznacznie dobrych. Nawet malefiki mają swoje dobre strony.   

Wyboiste ścieżki wiary (cz. 2)

Jak planety wpływają na nasz rozwój duchowy? Jakiej drogi powinni szukać dla siebie ludzie, u których w horoskopach dominują poszczególne planety?  

W poszukiwaniu źródła agresji

Świat chyba jednak chyli się ku upadkowi, bo, jak pamiętam z mojego (dość długiego) życia, nigdy dziennikarze nie cieszyli się, że "agresja maleje", ale wciąż biją na alarm, dlatego że "agresja narasta".  

Astrologiczny duch grupy

Astrologowie co jakiś czas wprowadzają nowe wskaźniki do horoskopów. Oto pojawiają się nowe planety – siedemdziesiąt lat temu (wcale nie tak dawno, jak na astrologię...) Pluton, trzydzieści lat temu Chiron, teraz idzie seria odkryć planet transplutonowych, zwanych hurtem kuiperoidami  

Taniec kosmicznych złoczyńców

1 lutego 2003 roku ok. godz. 15.00 czasu polskiego rozpadł się w powietrzu amerykański wahadłowiec kosmiczny Columbia pędzący z prędkością 20 tysięcy kilometrów na godzinę w kierunku lądowiska na Florydzie. Do katastrofy doszło nad środkowym Teksasem na wysokości 64 km nad Ziemią. Wszyscy członkowie załogi zginęli.  

Inicjacja i planety

W wielu kulturach dopiero inicjacyjne obrzędy czyniły z kandydata... człowieka  

Pożegnanie z plutonem

Okazało się, że Dziewiąta Planeta w Układzie Słonecznym nie jest planetą. Co to oznacza dla ludzi, w których horoskopach odgrywa ona decydującą rolę?  

Naphtha: Plutoniczny władca świata

Gdy ropa naftowa tanieje, triumfy święci wolność i demokracja. Gdy drożeje, łeb podnoszą tyrani. To nowo odkryte prawo Friedmana.  

Kuiperoidy, czyli kłopoty z Plutonem

Gdy astronomowie wreszcie odkryją planetę, która zakłóca ruch Urana, astrolodzy będą musieli ustalić, jaki ona wywiera wpływ na życie ludzi  

Świnka morska i prognozy

W końcu września Mars (planeta walki i agresji) ustawił się w opozycji do Plutona (planety ukrytych mocy). Ta opozycja jeszcze wróci: 3.01.2008 r. i potem jeszcze raz 4.03. Na przełomie grudnia i stycznia będzie ona częścią większego i jeszcze „gorętszego” układu planet. Co się może zdarzyć?  

Detronizacja władcy losów

Coś takiego... Astronomowie właśnie ogłosili, że Pluton nie jest planetą! A mnie zalała fala maili z pytaniami: czy to oznacza, że już nie ma on wpływu na ludzkie życie? Że przestaniemy rysować go w horoskopach?  

Świńska grypa to nie żarty

Taki sam układ planet był przy średniowiecznej dżumie! Każdej chorobie zakaźnej, która roznosi się po świecie (pandemia), w gwiazdach towarzyszą wyraziste konfiguracje Neptuna i Plutona. Grypa z Meksyku także atakuje pod ich znakiem.

Błogosławieństwo wrogich planet

Tak często dostajemy od naszych Czytelników listy z trwożliwym pytaniem: jak uchronić się przed wpływem negatywnych aspektów planet, że postanowiliśmy zapytać o to astrologa. Odpowiedź zaskoczy niejednego...

Optymiści i pesymiści

Obecny kryzys gospodarczy to prawdziwa epidemia pesymizmu! Zarażają się nim nawet Ci, którzy urodzili się niepoprawnymi optymistami. Dlaczego tak się dzieje?

Romans z kasą w tle

Połączyła ich miłość i chciwość. Jednak Pluton pokrzyżował im plany. Czy ich związek przetrwa ciężką próbę?

Archiwum - Gwiazdy mówią

Przeglądaj archiwum z: