Wyszukiwanie po tagu: wszechświat
Łącznie 13 znalezionych pozycji.
Pokaż # wyników na stronie:

Kosmiczny ul

Gdy grupa mnichów wspólnie medytowała w USA, w tym dniu spadła przestępczość. Wspólny psychiczny wysiłek oczyścił zatrutą wodę w Japonii. Jakim cudem?

Przypadek nie istnieje

Szczęśliwe zbiegi okoliczności, czarne serie nieszczęść. Czy to wszechświat stosuje zasadę deus ex machina, by osiągnąć swój cel? A może jednak robimy to my, ludzie?

Narysuj mandalę i odkryj spokój

Nie musisz umieć malować! Po prostu chwyć za kredki i zacznij tworzyć kreatywne mandale. Rozwiniesz intuicję, wyciszysz rozbiegane myśli, poprawisz swoje relacje z otoczeniem, odzyskasz radość życia.

Wszechświat według Szypowa, czyli gdzie rodzą się cuda

Prekognicja, telepatia, telekineza, bilokacja, bioenergoterapia, nawiedzenie, opętanie, stygmatyzm, magnetyzm, radiestezja, energia kształtu... Oficjalna nauka, nie będąc w stanie wyjaśnić tych zjawisk paranormalnych, po prostu zaprzecza ich istnieniu. Powstała jednak teoria naukowa, w której jest miejsce i na materializm, i na "cuda".  

Otwórzcie serca i dłonie

Gdy dopada nas choroba, leczymy jedynie ciało. A przecież człowiek składa się nie tylko z ciała. Dlaczego uzdrowienie na drodze duchowej miałoby być niemożliwe?  

Dobre życie w rytmie Tattw

Jesteśmy częścią wszechświata i jak wszystko, co w nim istnieje, poddani jesteśmy jego rytmom. Jednak, jako istoty obdarzone rozumem i wolną wolą, często żyjemy im wbrew - co nie wychodzi nam na dobre. A tymczasem, postępując zgodnie z naturalnym rytmem kosmicznym, moglibyśmy wspomagać samych siebie i kształtować swój los.

Zwariowany mózg

Kobieta, która myślała, że jej ręka należy do kogoś innego; ci, co widzą tylko pół świata; świadomość wychodząca z ciała - czyli o najmniej zrozumiałej i najbardziej złożonej rzeczy we wszechświecie, ukrytej w naszych głowach.  

Kurs przyjaznego Tarota

Tarot jest jedną z najdoskonalszych technik wróżebnych. A jednak wzbudza strach wśród wielu ludzi, którzy z jednej strony chcieliby skorzystać z jego mocy, a z drugiej boją się, bo tarot okrywa nimb czarnej magii.  

Orion, czyli handlarze wszechświata

Według szamanów oraz channelingowców Ziemia już niedługo przejdzie wielki skok energetyczny, a wtedy wejdziemy do wspólnoty cywilizacji galaktycznych. Alicja Aratyn, Wielka Mistrzyni Reiki oraz członkini grup channelingowych, zajmujących się kontaktem z tymi cywilizacjami, na prośbę naszych Czytelników przedstawia w cyklu artykułów to, co wiemy o ośmiu najważniejszych cywilizacjach. Pisaliśmy już o Pulsati (nr 50/2000) i Komsuli (nr 5/2001).

Podróż w mgnieniu oka

Naukowcom udało się przeteleportować wiązkę światła!  

Początek końca ulicznych korków

Możemy przemieszczać się w przestrzeni mocą swego umysłu  

Ashtar Sheran i spółka, czyli kto wierzy w kosmicznego luda

Czy czujesz, że jesteś inny niż wszyscy wokół? Czy jako dziecko śniłeś o UFO? Nie interesują Cię pieniądze? Rodzice zawsze uważali, że z Tobą jest coś nie tak, a Ty czułeś, że oni nie są Twoimi prawdziwymi rodzicami?  

Wszechświat bez tajemnic

Teoria próżni jest naukowym dowodem na istnienie Boga  

Archiwum - Gwiazdy mówią

Przeglądaj archiwum z: