Wyszukiwanie po tagu: promieniowanie
Łącznie 20 znalezionych pozycji.
Pokaż # wyników na stronie:

Domowe oleje do opalania

Masz już dość chemii z drogerii? Ekoemulsji szukaj... w sklepie spożywczym!

Świętojański lek na diabła

Czegoś się lękasz? Coś cię trapi? W nocy dręczą cię koszmary? Pij herbatkę z dziurawca.

Megalityczne kręgi a podróże w czasie

Mieszkańcy terenów otaczających starożytne, megalityczne kręgi często opowiadają o uzdrowieniach lub nawiedzeniach, jakie zdarzają się przebywającym tam ludziom. Opowiadają też o pojawiających się wewnątrz kręgów światłach, zjawach. Wyniki najnowszych badań naukowych przeprowadzonych w tych miejscach przyprawiają o zawrót głowy.

Fale kształtu

Gdy czujesz się źle w mieszkaniu, użyj potęgi płynącej z energii kształtów  

Wylecz swój dom

Gdy choroba chorobę pogania, jedną z przyczyn może być niezbyt przyjazny dom. Wtedy warto wezwać radiestetę.

Dziwy na polu truskawek

To, co dzieje się w domu państwa Kowalskich,* mieszkających w pewnej miejscowości pod Gnieznem, powinno zostać zbadane przez naukowców - fizyków i biologów. Ale jak zwykle, nie są oni tym zainteresowani, bo "to się w głowie nie mieści"...  

Radiestezja dla każdego

Prawdopodobnie 90% ludzi ma zdolności radiestezyjne, tylko sobie tego nie uświadamia. A szkoda. Każdy z nas mógłby je wykorzystywać w codziennym życiu. Podobnie jak to robili nasi przodkowie w starożytnych Chinach, Egipcie, Rzymie i Grecji...  

Radiesteta z powołania

Pewien zapaleniec spod Poznania odtworzył na podstawie schematów maszynę Galena Hieronymusa, urządzenie służące między innymi do... poszukiwania skarbów.

Cuda w czechach

Miejsca mocy  

Przeklęta wieś

Trudno w dzisiejszych czasach wierzyć w klątwy, a jednak one istnieją. Bywa, że działają przez wiele pokoleń i że jej ofiary nie są nawet tego świadome.  

Problem z przedawkowaniem

Moc promieniowania pierścienia Atlantów nie ma nic wspólnego z magią; wynika z siły pola wytworzonego przez wyryte na nim motywy geometryczne. Do tej pory rozpisywano się o jego cudownych, uzdrawiających i ochronnych właściwościach. A przecież niekiedy może zaszkodzić.  

Zrób znak krzyża nad chlebem

Podczas ostatnich, deszczowych wakacji dyskutowałem z pewną panią na różne tematy i nagle pani ta przypomniała sobie, jak w czasie okupacji mełła zboże w żarnach i jak to jej babcia kazała obracać żarna w prawo - nigdy w lewo! Wprawdzie nie mam żadnych doświadczeń z mieleniem zboża, ale stwierdziłem, że dla mnie to nic tajemniczego!  

Fenomen Lourdes

150 lat temu Bernardetta, 14-letnia córka ubogiego młynarza, doznała pierwszego objawienia w Lourdes. Sława tego miejsca nie przeminęła, każdego roku przyjeżdża tu ponad pięć milionów wiernych z nadzieją na uzdrowienie.  

Trzecia bomba atomowa

Z tajnych archiwów  

Radiestezja dla zdrowia

W poprzednich odcinkach nauczyliśmy się przeprowadzać podstawowe badania radiestezyjne, lokalizować szkodliwe promieniowania i określać ich moc. W dzisiejszym, ostatnim już odcinku, ćwiczymy użycie wahadła dla zachowania zdrowia oraz przedstawiamy metodę weryfikacji wskazań radiestezyjnych za pomocą testu kinezjologicznego.  

W powodzi promieniowania

Czytelnicy często przysyłają mi, na adres redakcji, dziwne fotografie i proszą o wyjaśnienie ich wątpliwości.  

Grabarka święta góra

Około 15 km na wschód od Siemiatycz znajduje się wzniesienie przyciągające nie tylko prawosławnych pielgrzymów, ale też ludzi innych wyznań szukających uzdrowienia i inspiracji duchowych.  

Świat w promieniach nieznanego

Po moich artykułach w nr. 5/99 i 7/99 Gm, w których omówiłem fotografie przedstawiające zjawiska niewidzialne dla nie uzbrojonego oka, nadeszło mnóstwo listów od Czytelników wraz z fotografiami. Omówię teraz kilka najciekawszych zdjęć.  

Uzdrawiające źródła

Cudowne źródła istnieją nie tylko w baśniach i legendach. We współczesnym, realnym świecie co pewien czas odkrywane są miejsca, z których tryska uzdrawiająca woda. Ale teraz, za pomocą analizy komputerowej, można udowodnić, jak silną aurę energii roztacza wokół siebie każda jej kropla.  

Diabelskie harce czyli jak powstają zjawiska paranormalne

W dawnych czasach wierzono, że gdzie iskry się sypią, ogniki latają, na ziemi koła i wzory powstają, tam diabeł harcuje i na duszyczki niewinne poluje. Wierzenia te były tak głęboko zakorzenione, że wieśniacy wystrzegali się takich miejsc, by na dom złego licha nie sprowadzać i by nie stać się ofiarą harców diabła.
« Poprzednia strona
Strona z 2

Archiwum - Gwiazdy mówią

Przeglądaj archiwum z: