Wyszukiwanie po tagu: UFO
Łącznie 20 znalezionych pozycji.
Pokaż # wyników na stronie:

Bój o Gwiazdę betlejemską

Według tradycji powinniśmy siadać do kolacji wigilijnej, gdy na niebie pojawi się pierwsza gwiazdka.

UFO nad Polską zapowiada katastrofy?

Przez ostatnie czterdzieści lat tylko jeden raz UFO pojawiło się zimą, gdy na ziemi leżała gruba warstwa śniegu. Miało to miejsce w USA, gdzie nieznany obiekt, lądując, wypalił na śniegu trzymetrowy krąg aż do gołego gruntu, a w pobliżu odkryto później ślady nieznanych istot poruszających się na dwóch nogach, w postawie pionowej.  

Tajemnice srebrnego globu

Wydawałoby się, że nie ma ciała niebieskiego mniej tajemniczego niż nasz satelita - Księżyc. Co noc widzimy jego tarczę połyskującą na niebie. Znamy z grubsza jego oddziaływanie na Ziemię i żyjące na niej stworzenia i rośliny.  

Megalityczne kręgi a podróże w czasie

Mieszkańcy terenów otaczających starożytne, megalityczne kręgi często opowiadają o uzdrowieniach lub nawiedzeniach, jakie zdarzają się przebywającym tam ludziom. Opowiadają też o pojawiających się wewnątrz kręgów światłach, zjawach. Wyniki najnowszych badań naukowych przeprowadzonych w tych miejscach przyprawiają o zawrót głowy.

Agnihotra - ogień, który przynosi zdrowie i radość

19 września, w Warszawie, grupa ufologów, psychologów i dziennikarzy była świadkiem badania osoby, która twierdzi, iż była porywana przez Obcych i ma w głowie wszczepiony przez nich implant. Wiele dowodów wskazuje na to, że tak rzeczywiście jest.

Gigantyczne UFO nad USA

Wiele niezwykłych zdarzeń, które wydają się nieprawdopodobne, prasa i środki masowego przekazu po prostu przemilczają. Tak też było z przelotem nad kilkoma stanami USA w dniu 13 marca 1997 r. niezwykle wielkiego i tajemniczego obiektu, uznanego za UFO.  

Przerażający nocny gość

Nie znana ufologom rasa kosmitów nawiedziła Podkowę Leśną  

Koniec spisku stulecia?

UFO istnieje! Fakt ten właśnie oficjalnie potwierdził premier Rosji, Dmitrij Miedwiediew.  

Uciec przed końcem świata

Mer maleńkiego miasteczka na południu Francji zwrócił się do rządu z prośbą o pomoc wojska, które pomogłoby w utrzymaniu porządku – przybywa tu coraz więcej ludzi wierzących, że jest to jedyne miejsce na ziemi, w którym można będzie ocalić życie w zapowiedzianym na 21 grudnia 2012 r. końcu świata.

Kim są kosmici

Niektórzy odpowiedzą na to pytanie: gośćmi spoza Ziemi. Ale UFO mogą też wcale nie pochodzić z innych planet, a z innego… czasu.  

Pożeracze ludzkich uczuć

Przyjęło się uważać, że UFO przybywa z innych planet lub wymiarów, a duch zmarłej niedawno cioci odwiedził nas w drodze w zaświaty i nie ma z kosmitami nic wspólnego. A jeśli to nieprawda? Przedstawiamy Państwu zaskakującą teorię i jesteśmy ciekawi, czy Waszym zdaniem jest ona prawdopodobna.  

Obcy dziurawią nam planetę

W ostatnim czasie badaczy UFO na całym świecie pochłania sprawa zagadkowych otworów w ziemi. Nie wiadomo, kto i w jaki sposób je robi. Często znajduje się je w miejscach, gdzie wcześniej obserwowano obiekty UFO.  

Farma zwana ziemią

Kosmici potrzebują ludzi, by przeżyć  

Kosmiczny owad

Ludzie zdjęcia robią, przyglądają się im i... podnieceni przysyłają do nas, z pytaniem: czy to aby nie UFO?  

Letni wysyp kręgów zbożowych

Jak wiadomo, kręgi zbożowe pojawiały się w Anglii już kilka wieków temu (są na to dowody w postaci XVI-wiecznych rycin). Ale dopiero od lat 70. XX wieku zjawisko to stało się słynne za sprawą mediów oraz wielkiego zainteresowania ludzi UFO i sprawami niewyjaśnionymi. Wtedy kręgi zaczęły się pojawiać i poza granicami Wysp Brytyjskich, a w końcu dotarły i do Polski.  

Charles Fort - pierwszy badacz rzeczy niezwykłych

To on, jako pierwszy, zwrócił uwagę na zjawisko UFO. Jeszcze przed Danikenem twierdził, że Ziemię odwiedzali w przeszłości kosmici. W swoim archiwum przechowywał dziesiątki tysięcy informacji o niezwykłych wydarzeniach. Był pierwszym, który śmiał wątpić w naukowe dogmaty.  

Tajemnice grobowca

W chińskich górach żyją potomkowie ludzi i... kosmitów  

Kto hoduje nową ludzkość

27 maja 2001 roku odbyło się w Warszawie UFO-FORUM - konferencja zorganizowana przez ufologów i psychotroników z Łodzi. Wśród zaproszonych gości znalazła się czterdziestoletnia kobieta, która od czwartego roku życia była systematycznie zabierana do UFO. Oto jej historia.  

Dziecko i ufonauci

W małym mieszkaniu w pobliżu warszawskiego Starego Miasta mieszkają państwo S. z dwójką dzieci: piętnastoletnim synem i dziesięcioletnią Anią. Ania zajmuje pokój wraz z mamą na wysokiej mansardzie, przerobionej kiedyś ze strychu. "Dzięki temu mam bliżej do nieba", mówi dziewczynka. A istoty z nieba mają bliżej do niej.  

Miasto wizjonerów

W Sulechowie ludzie nieustannie widują UFO i mają wizje - także religijne. Nasza redakcja otrzymała list od zaniepokojonego mieszkańca miasta. Na miejsce pojechała Alicja Ziętek, która sama ma podobne doświadczenia i jest jasnowidzem.  
« Poprzednia strona
Strona z 5

Archiwum - Gwiazdy mówią

Przeglądaj archiwum z: