Wyszukiwanie po tagu: trans
Łącznie 12 znalezionych pozycji.
Pokaż # wyników na stronie:

Sekrety hipnozy

Nie tylko hipnotyzer może wprowadzić cię w trans. Robisz to także sam. Tylko o tym nie wiesz.

Medytuj w biegu

To nie jest taki klasyczny, rekreacyjny jogging. Bieg transowy jest jak medytacja.

Relaks z pudełka

Hipnoterapia potrafi pokonać wiele chorób i nałogów. Jednak nie każdy może wejść w trans. Dlatego wymyślono MIKRO-LENAR.

Dobębnić się do duszy

Co potrafią szamani na całym świecie? Wchodzić w odmienne stany świadomości, widzieć rzeczy niedostrzegalne dla naszych zmysłów, oglądać świat oczami duszy, wyprawiać się w podróże astralne. My także możemy to wszystko robić.

Fortuna na zawołanie

Od dawna już nie pisałam o pieniądzach, być może wychodząc z założenia, że tak wiele sposobów na przyciągnięcie dostatku było zamieszczonych na łamach "Gwiazd", że macie już dosyć. Najwyraźniej jednak przyszedł czas, by znów zajrzeć do naszych, niestety, pustawych portfeli i zrobić coś z tym fantem.  

Myślenie transowe

Bez niego nie byłoby sztuki. Nie byłoby genialnych odkryć. Człowiek tkwiłby w klatce pięciu zmysłów.  

Halucynacyjne Kościoły

Indiańscy czarownicy z wilgotnych lasów Amazonii powszechnie używają wywaru zwanego ayahuasca*. Ten dziwny napój zawiera dwumetylotryptaminę (DMT), związek chemiczny, który przestawia nasz mózg na odbiór informacji nie z tego świata. Skąd? Z równoległych rzeczywistości? Ze świata duchów i bóstw? Z zasobów zbiorowej pamięci gatunku Homo Sapiens? Nikt nie potrafi tego stwierdzić...  

Ezoteryczne dyskoteki

Chcesz, aby Twoje dziecko było zrelaksowane i zdrowe? Wyślij je na dyskotekę!  

Tańce ekstatyczne - błogosławieństwo czy niebezpieczna obsesja?

Dziś taniec traktujemy głównie jako rozrywkę. Ale nie zawsze tak było. Dawniej spełniał bardzo ważne funkcje społeczne. W czasach prehistorycznych wybrańcy wspólnoty, szamani, podczas rytualnych seansów wykonywali rytmiczne ruchy, by wprowadzić się w trans. Umożliwiało im to kontakt z duchami przodków oraz z bóstwem opiekuńczym plemienia.  

Podziemna kraina Roncador

Skalny łańcuch Roncador, "Ryczących gór", pod którymi U. O. Luckner znalazł wejście do podziemnego świata. Matto Grosso, Brazylia.  

Transowe przepowiednie

Pacjenci Edwarda Tomali, wprowadzeni przez niego w trans, wykonują dziwne ruchy i opowiadają o ważnych wydarzeniach z przeszłości i... przyszłości. Potem odzyskują zdrowie, jakby było to możliwe tylko dzięki uwolnieniu się od zalegających w ich podświadomości wizji.  

W transie widzę ślady zbrodni

Jacek Bombolewski, łódzki wróżbita, jasnowidz i ezoteryk, lubi grzebać się w niewyjaśnionych sprawach. Nieraz już szukał zaginionych ludzi.

Archiwum - Gwiazdy mówią

Przeglądaj archiwum z: