Wyszukiwanie po tagu: karty tarota
Łącznie 18 znalezionych pozycji.
Pokaż # wyników na stronie:

Tarocistka z misją

Anna Malczewska z Łodzi nie tylko stawia karty. Ona robi znacznie więcej. Dodaje wiary. A ta potrafi przecież największe góry przenosić.

Przyszłość powstaje teraz

Długoterminowe przepowiednie nie sprawdzają się, bo cały czas, podejmując decyzje, wybieramy jedną z możliwych dróg. Moim zadaniem jest pomóc wybrać tę właściwą – mówi tarocistka Beata Ślusarek.

Upalne popołudnie

Siedziałyśmy z Kaśką na leżakach. Słońce paliło jak oszalałe. I przypominało, jak gorące uczucia mogą namącić w głowie...  

Tarot do zadań specjalnych

Dlaczego istnieje ponad 1000 talii tarota?  

Diabeł i tarot

Jak wygląda diabeł? Jest czarny. Ma rogi! Kozie lub krowie, raczej nie rogi kozła i nie jelenia, które są zbyt wielkie, żeby je nosiła człekokształtna postać. Ma kopyta i ogon z kitką na końcu.

Wróżby, Bóg i Diabeł

Wiadomość o zamieszczeniu w numerze 48/04 tygodnika „Gwiazdy mówią” felietonu „Wróżby, Bóg i diabeł”, w którym znany Astrolog zechciał okiem fachowca przyjrzeć się mojej osobie, zastała mnie w Niemczech. Przekazała mi ją pewna znajoma, a przeczytawszy przez telefon co celniejsze fragmenty, spytała: „Słuchaj, czy on naprawdę nie wie, o co tu chodzi, czy tylko udaje?”. „I jedno, i drugie” – odparłem.  

Maria Bigoszewska łowczyni nadziei

Wróżka, poetka, kobieta doświadczona życiowo. Dostaje wiele listów od Czytelników, pragnących, by postawiła im karty i poradziła, co zrobić w trudnej sytuacji. Niekiedy jej odpowiedzi są szokujące - w kartach widzi rzeczy, o których w listach autorzy nie pisali. Znaczy - w tarocie zobaczyła całą prawdę.  

Iza Dajwłowska - Dziewczyna z zaskrońcem w torebce

Prowadziła bar. Była fotografem. Robienie zdjęć, zwłaszcza portretów, dawało jej satysfakcję. Mogłoby tak zostać, ale los włożył jej w ręce karty - okazała się utalentowaną wróżką. Przyjęła wyzwanie - wróży i nigdy nie rozstaje się ze swoim amuletem, znalezionym przez jej konia, małym, zasuszonym zaskrońcem ułożonym w symbol nieskończoności.

Kurs przyjaznego Tarota

Tarot jest jedną z najdoskonalszych technik wróżebnych. A jednak wzbudza strach wśród wielu ludzi, którzy z jednej strony chcieliby skorzystać z jego mocy, a z drugiej boją się, bo tarot okrywa nimb czarnej magii.  

Sąd Ostateczny czyli Odnowa

Karta Sąd Ostateczny - 21. karta tarota (albo, jak kto woli, taroka), to dla mnie coś więcej niż jeden z tych znanych, magicznych obrazków... To mój prywatny mit.  

Szósty zmysł wróżki Gawi

Kiedy mama szła z małą Grażyną na cmentarz, by odwiedzić groby najbliższych, dziewczynka sztywniała ze strachu, widziała bowiem duchy. Ezoteryką zajęła się pod wpływem panicznego lęku przed tajemniczymi zjawiskami, jakich doświadczała na co dzień. Żeby się przestać bać, trzeba zrozumieć.  

Wróżka Anna i anioły

Anna Wiechowska jest wróżką i bioenergoterapeutką. Wróży z tarota, kart anielskich i kart klasycznych. Zajmuje się również numerologią. Jest znaną twórczynią energetyzujących obrazów z aniołami.  

Źródło mocy

Karty tarota są źródłem psychicznych mocy i swoją siłą wspierają magów. Nie każdy wie, że chcąc jedynie używać kart tarota np. do wróżb, nieświadomie poddajemy się ich potężnemu wpływowi. Dlaczego więc nie nauczyć się kierować mocą kart do kształtowania naszego charakteru i naszej przyszłości?  

Porady dla wróżbitów

Jak wróżyć, aby być w porządku wobec siebie i klientów?  

Kowale własnego losu

Powiedzieć komuś, co widzi się w kartach, to często jest nic. Prawdziwa sztuka to sprawić, by słowa te trafiły nie tylko do głowy, ale i duszy człowieka. Tylko wtedy zrozumie on, że nie wszystko jeszcze stracone i będzie miał odwagę zmienić swoje życie na lepsze.  

Najkrótsza instrukcja wróżenia z tarota

Opracowałem kiedyś swój rozkład kart, który ma tę zaletę, że jest prosty, logiczny, posłużyć się nim można przy każdym pytaniu, i jak do tej pory, sprawdza się bezbłędnie!  

Światło Tarota

Podchodząc do kart, jestem po niewielkim poście, po medytacji, skupieniu, w stanie szacunku i pokory wobec partnera, z którym będę za chwilę rozmawiał.

Tarot - od gry do wróżb

Jak zwykła talia do gry zmieniła się w wyrocznię ludzkich losów???  

Archiwum - Gwiazdy mówią

Przeglądaj archiwum z: