Wyszukiwanie po tagu: lewitacja
Łącznie 5 znalezionych pozycji.
Pokaż # wyników na stronie:

Niewidzialni Furiaci

Zdarza się, że duch podnosi ciężkie przedmioty i przesuwa meble. Niejednokrotnie potrafi nawet doszczętnie zdemolować mieszkanie. Bywa, że wykazuje skłonności przestępcze. Angielski pisarz A. Machen przytoczył kiedyś świadectwo biskupa anglikańskiego, który, podróżując po Afryce, widział, jak niewielka chatka, zamieszkana przez dwoje starszych ludzi, została rozerwana na strzępy.  

Sztuka lewitacji

W 1994 roku, podczas wyborów do Parlamentu Europejskiego, brytyjska Partia Prawa Naturalnego obiecała, że swych wyborców nauczy poprzez medytację... lewitować. Na dowód, że jest to możliwe, pokazywano zdjęcia dwóch działaczy partii, unoszących się nad ziemią w pozycji lotosu.  

Czarodziej antygrawitacji

Istnieje co najmniej kilka wyjaśnień wydarzeń z Roswell – oficjalne czynniki twierdzą, że na ziemię spadł balon meteorologiczny, ufolodzy – że rozbił się statek kosmitów. Są też ludzie przekonani, że dziwna srebrna folia, jaką znaleziono na miejscu wypadku, była częścią zespołu napędowego silnika wykorzystującego efekt Biefelda–Browna..  

Pod opieką duchów

Dla wielu z nas nie ma nic bardziej elektryzującego niż seans spirytystyczny. Bezpośredni kontakt z duchem rzeczywiście może być niesłychanym przeżyciem, początkiem drogi prowadzącej do poznania drugiej strony rzeczywistości. Często jednak takie doświadczenia są bardzo niebezpieczne.  

Ludzie-Ptaki

Lewitacji można się nauczyć...  

Archiwum - Gwiazdy mówią

Przeglądaj archiwum z: