Wyszukiwanie po tagu: Andrzejki
Łącznie 12 znalezionych pozycji.
Pokaż # wyników na stronie:

Wywróż sobie miłość na bogato!!!

29 listopada energia planet i życzeń milionów ludzi sprawi, że miłosne wróżby i talizmany nie będą miały innego wyjścia, jak tylko zadziałać!

Wieczór wróżb i czarów

Ciasta kusząco rozłożone na talerzach, kieliszki do wina przygotowane, świece palą się w lichtarzach. Już za chwilę pojawią się Twoje przyjaciółki i rozpoczniecie ten jedyny w roku Andrzejkowy Wieczór. Co zrobić, aby wróżby były udane? Skorzystaj z naszego poradnika!  

Nietypowe wróżby na Andrzejki

Wiemy, że 29 listopada trzeba lać wosk, śnić, iść na rozstajne drogi. Ale wyobraźnia ludzka nie ma granic i na przestrzeni tysiącleci stworzyła wiele rodzajów wróżb. Niektóre mogą się nam wydać nieco zaskakujące...  

Ciasto z wróżbą

Andrzejki są dla wszystkich kobiet. Warto się wtedy spotykać w babskim gronie i wróżyć sobie... ze słodyczy?!

Andrzej: najbardziej męski z mężczyzn

Wystarczy tylko na któregoś rzucić okiem, aby odkryć, że to chłopy z krwi i kości!

Niezwykłe wróżby andrzejkowe

29.11, w wigilię św. Andrzeja, możesz nie tylko wywróżyć sobie przyszłego męża, ale także sprawdzić, co przyniesie ci przyszłość.

Andrzejki. Wywróż sobie wielką miłość

29 listopada stań o północy przed lustrem i wypowiedz słowa: Lustro, lustro, powiedz przecie, kto przeznaczony mi na świecie…

Andrzejki 2011

Jeśli andrzejki, to tylko zabawa i swawole! 29.11 nie można się nudzić – trzeba wróżyć. I nie tylko panny mają do tego prawo, teraz i mężatki, ba, i panowie, mogą sprawdzić w magiczny sposób, co ich czeka w nowym roku!

Miłosne wróżby andrzejkowe

Andrzejkowy wieczór to czas wzmożonej aktywności duchów. Są wówczas wyjątkowo wspaniałomyślne i chętnie ujawniają ludziom tajemnice przyszłości. Metodą na nawiązanie kontaktu z nimi są wróżby.  

Noc, która zmieni twoją przyszłość

I znów przed nami magiczny wieczór wróżb. Co roku lejemy wosk, rzucamy za siebie długie obierki z jabłka i kładziemy pod poduszkę lusterko, by przyśnił się nam ten przeznaczony... I dobrze - jak mawiał Tewje Mleczarz - najważniejsza jest Tradycja. Ale co nam szkodzi skorzystać również z innych sposobów przepowiadania przyszłości? Ich moc tego wieczoru będzie wyjątkowa...  

Erotyczny sen życia

W andrzejkową noc może do ciebie przyjść proroczy sen. Ujrzysz w nim twarz przyszłego partnera, przeżyjesz wielkie, namiętne uniesienie. I co z tego, że na razie tylko we śnie?! Wszystko wkrótce powinno sprawdzić się na jawie. Chyba warto spróbować?

Rozkład tarota kochanków

Szukasz miłości? Andrzejkowy wieczór to doskonały czas, aby sprawdzić, jakie masz szanse na spotkanie swojej drugiej połówki. Odpowiedź da ci tarot. My zaś podpowiemy, jak go zapytać. Ta wróżba może być hitem domowej imprezy!

Archiwum - Gwiazdy mówią

Przeglądaj archiwum z: